Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади начальника земельно-архітектурного відділу

Дата: 04.01.2022 15:59

Відповідно до розпорядження Смотрицького селищного голови від 21 листопада 2021 року № 329-р було оголошено конкурс на заміщення вакантної посади начальника земельно-архітектурного відділу Смотрицької селищної ради. Згідно календарного плану заходів щодо проведення конкурсу на посаду начальника земельно-архітектурного відділу Смотрицької селищної ради 29 грудня 2021 року відбувся конкурс. Конкурсна комісія Смотрицької селищної ради на підставі результатів письмового іспиту вважає переможцем конкурсу на заміщення вакантної посади начальника земельно-архітектурного відділу Смотрицької селищної ради Боярського Олега Валерійовича та рекомендує призначити його на дану посаду.

фото 1   фото 2   фото 3