Про проведення конкурсів на заміщення вакантних посад головного лікаря КНП "Смотрицький центр ПМСД" та начальника Служби у справах дітей"

Дата: 14.01.2022 08:40

Відповідно до розпорядження Смотрицького селищного голови від 01грудня 2021 року № 341-р було оголошено конкурс на заміщення вакантної посади головного лікаря Комунального некомерційного підприємства “Смотрицький центр первинної медико-санітарної допомоги” Смотрицької селищної ради. Згідно календарного плану заходів щодо проведення конкурсу на посаду головного лікаря Комунального некомерційного підприємства “Смотрицький центр первинної медико-санітарної допомоги” Смотрицької селищної ради 10 січня 2022 року відбувся конкурс. Конкурсна комісія Смотрицької селищної ради на підставі результатів письмового іспиту вважає переможцем конкурсу на заміщення вакантної посади головного лікаря Комунального некомерційного підприємства “Смотрицький центр первинної медико-санітарної допомоги” Смотрицької селищної ради Смолінського Анатолія Іванович.

Відповідно до розпорядження Смотрицького селищного голови від 01грудня 2021 року № 341-р було оголошено конкурс на заміщення вакантної посади начальника Служби у справах дітей Смотрицької селищної ради. Згідно календарного плану заходів щодо проведення конкурсу на посаду начальника Служби у справах дітей Смотрицької селищної ради 11 січня 2022 року відбувся конкурс. Конкурсна комісія Смотрицької селищної ради на підставі результатів письмового іспиту вважає переможцем конкурсу на заміщення вакантної посади начальника Служби у справах дітей Смотрицької селищної ради Пекарського Олега Вікторовича.

фото 1   фото 2    фото 3   фото 4