Інформаційне повідомлення про проведення обговорення кандидатури старости Рудського старостинського округу Гніздовського Олександра Володимировича

Смотрицька селищна рада проводить громадське обговорення кандидатури старости Рудського старостинського округу.

Смотрицький селищний голова вносить на розгляд жителів сіл Рудка та Лисогірка кандидатуру Гніздовського Олександра Володимировича на посаду старости Рудського старостинського округу.

2-й  етап громадського обговорення відбудеться:

06.02. о 12 год 30 хв в адмінбудівлі с.Рудка

06.02. о 14 год 00 хв в адмінбудівлі с.Лисогірка

Жителям Рудського старостинського округу (с.Рудка, с.Лисогірка) для реєстрації та участі в громадському обговоренні при собі мати паспорт громадянина України.

Оргкомітет