На Хмельниччині ускладнення спричиненні COVID-19 призвели до 17 летальних випадків!

На Хмельниччині за тиждень  з 17 березня до 23 березня 2023 року на  COVID-19  захворіли 1 787 людей  (1583 на тижні, що минув). До закладів охорони здоров′я області госпиталізували 221 особу (на 4 більше), а одужали 1354 громадянина  ( на 143 більше). На жаль, минулого тижня був зафіксований   своєрідний «антирекорд»: ускладнення, спричиненні COVID-19, призвели до смерті 17 людей.

На підпорядкованій  території Дунаєвецькому відділенню Камянець-Подільського районного відділу ДУ «Хмельницький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» зареєстровано 74 хворих  (на  31 випадок  більше, ніж тижнем раніше). Госпіталізації потребували 23 хворих (на 12 більше). Від ускладнень помер один хворий на COVID-19.

Розподіл захворюваності по громадах:

- Дунаєвецька ТГ –  77,0 % захворілих;

- Новодунаєвецька ТГ –  8,1 % захворілих;

- Маківська ТГ – 10,8 % захворілих;

- Смотрицька ТГ – 4,1 % захворілих.

Вкотре нагадуємо про необхідність  дотримання протиепідемічних заходів:  соціальної дистанції та маскового режиму в місцях масового перебування людей, у громадському транспорті;  регулярне миття та дезінфекцію рук. Якщо ж з′явилися перші прояви хвороби – невідкладно звертайтеся до лікаря і в жодному разі не займайтеся самолікуванням.

Найкраще захистить від важкого перебігу COVID-19 та ускладнень вакцинація. Вакцинація = захист!