Не виконав рішення суду – отримав вирок

  • Переглядів: 2

Кам’янець-Подільською окружною прокуратурою забезпечено підтримання публічного обвинувачення  у кримінальному провадженні за фактом умисного невиконання рішення суду, яке набрало законної сили (ч.1 ст. 382 КК України).

Прокуратура Дунаєвецького району повідомляє

  • Переглядів: 23

Прокуратура Дунаєвецького району повідомляє За принципової позиції Кам’янець-Подільської окружної прокуратури скасовано вирок Кам’янець-Подільського міськрайонного суду Хмельницької області від 27.02.2020 року у кримінальному провадженні за фактом порушення правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило потерпілому тяжке тілесне ушкодження (ч. 2 ст. 286 КК України).

БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ПРАВО НА ЗАХИСТ»

БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ПРАВО НА ЗАХИСТ»

  • Переглядів: 32

  БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ПРАВО НА ЗАХИСТ» БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ПРАВО НА ЗАХИСТ» реалізовує програму надання благодійної грошової допомоги цивільному населенню, що постраждало від військового нападу рф у 2022 році, в партнерстві з Філією компанії «Людина в біді» (Človék v v tísni) в Україні за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ, у справах Співдружності та розвитку Великої Британії (FCDO, UK) в рамках реалізації проекту «Програма очолювання місцевою інклюзивною та різнобічною екстреною підтримкою постраждалого від конфлікту населення в Україні та Польщі (LIVES) Україна" !!!Якщо ви реєструвались або  отримували грошову допомогу після 1 грудня 2022 року, від інших міжнародних організацій ми не можемо вас оформити на матеріальну допомогу!!! Хто може отримати допомогу: 1.Домогосподарства з осіб-ВПО, які перемістилися протягом останніх 30 днів 2.Домогосподарства, які постраждали від обстрілу, сім’ї, що втратили житло, або житло зазнало пошкодження, втрачені засоби до існування (пошкоджений/втрачений магазин, ферма, худоба) 3.Родини ВПО, які мають офіційний статус ВПО (довідку ВПО), що перемістились більше ніж 30 днів тому, але не раніше 24 лютого 2022 року, та мають дохід менше 5400 грн на особу на місяць (протягом останніх трьох місяців) та відповідають хоча б одному з критеріїв вразливості: -Домогосподарство ведеться однією особою (включаючи як чоловіків, так і жінок) -Домогосподарства з двома чи більше дітьми -Домогосподарства з вагітною жінкою та/або з дитиною (дітьми до двох років) -Домогосподарство ВПО з літніми членами (55 років і старше) -Домогосподарства ВПО з людьми з інвалідністю