Громадські слухання

ОГОЛОШЕННЯ

Виконавчий комітет Смотрицької селищної ради  інформує про те, що  15 березня  2018 р. о 1000 годині в приміщенні селищної ради  (смт Смотрич, вул.Героїв Небесної Сотні,8) відбудуться громадські слухання щодо врахування громадських інтересів у проекті детального плану території для визначення можливості відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та реконструкції нежитлових будівель за межами селища Смотрич Дунаєвецького району Хмельницької області.

З матеріалами вищевказаного проекту детального плану території можна ознайомитися за адресою:  м. Дунаївці вул. 1 Травня,1 (відділ містобудування та архітектури Дунаєвецької райдержадміністрації), смт Смотрич вул. вул.Героїв Небесної Сотні,8 (Смотрицька селищна рада) та на сайтах Дунаєвецької райдержадміністрації та Смотрицької селищної ради.

Замовник – Дунаєвецька районна державна адміністрація, розробник – ТОВ «ЗАЦ «Карат», платник – Недзельський І.В.».

Зауваження та пропозиції до проекту приймаються до 15 березня 2018 р. Відповідальний за організацію проведення громадських слухань та розгляду пропозицій виконавчий комітет Смотрицької селищної ради.

Виконавчий комітет Смотрицької селищної ради

План існуючого використання території поєднаний зі схемою існуючих планцвальних обмежень М 1:500

Проектний план поєднаний зі схемою проектних планувальних обмежень, схемою організації руху транспорту та пішоходів М 1:500

Схема інженерних мереж, споруд і використання підземного простору М 1:500