Про встановлення місцевих податків і зборів на території Смотрицької селищної ради на 2019 рік

ОГОЛОШЕННЯ

Смотрицька селищна рада повідомляє, що 22.06.2018 року о 14 годині в приміщенні селищної ради відбудеться круглий стіл по питанню «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Смотрицької селищної ради на 2019 рік». Запрошуються керівники підприємств, організацій, депутати всіх рівнів, мешканці територіальної громади.

21.05.2018р.                                                                                                              Смотрицька селищна рада

 

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТА

Згідно з вимогами Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань на сайті Смотрицької селищної ради  http://smotrycka.gromada.org.ua  22.05.2018 року буде оприлюднено проект рішення Смотрицької селищної ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Смотрицької селищної ради на 2019 рік».

З текстом проекту рішення та аналізом його регуляторного впливу всі бажаючі можуть ознайомитися також у приміщенні селищної ради.

Зауваження та пропозиції в письмовій формі приймаються Смотрицькою селищною радою протягом місяця з дня оприлюднення проекту рішення за поштовою адресою: вул. Героїв Небесної Сотні, 8, смт Смотрич, Дунаєвецького району, Хмельницької області, індекс 32423 та електронною поштою smotruch@i.ua.

21.05.2018р.                                             Смотрицька селищна рада

Гід державних послуг. Банер