СМОТРИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА ОГОЛОШУЄ  КОНКУРС НА ЗАЙНЯТТЯ  ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ ДИРЕКТОРА КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ДОБРОБУТ»:

 

Вимоги до претендента: знання Конституції України, Закону України «Про місцеве самоврядування», Закону України «Про запобігання корупції», Закону України «Про благоустрій населених пунктів», Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Закону України «Про питну воду та питне водопостачання та водовідведення»,  Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Закону України «Про автомобільні дороги», Закону України «Про ціни і ціноутворення», Правил утримання зелених насаджень у населених пунктах, знання нормативно-правових актів з урахуванням специфіки посадових обов’язків.

Кваліфікаційні вимоги: освіта вища за освітнім рівнем спеціаліста або магістра; досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років або досвід роботи за фахом не менше 3 років або досвід роботи в органах державної влади, органах місцевого самоврядування; вільне володіння державною мовою; вміння використання комп’ютера та програмного забезпечення.

 

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ УЧАСТІ У КОНКУРСІ НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ

 1. Заява про участь у конкурсі, з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».
 2. Особовий листок з обліку кадрів з фотокарткою та автобіографією.
 3. Копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня.
 4. Копія документа, який посвідчує особу.
 5. Копія реєстраційної картки платника податків.
 6. Копія трудової книжки.
 7. Копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).
 8. Сертифікат про проходження профілактичного наркологічного огляду.
 9. Медична довідка про проходження обов’язкового попереднього та періодичного психіатричного оглядів.
 10. Декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції».
 11. Довідку про наявність або відсутність судимостей*.
 12.  Пропозиції щодо подальшої господарської діяльності підприємства у довільній формі (бізнес-план, програма діяльності тощо).

*Звертаємо увагу, що термін отримання довідки про наявність або відсутність судимостей становить 20 робочих днів.

 

 

 

Документи приймаються протягом 30 днів із дня публікації оголошення. Звертатися за адресою: Хмельницька обл., Дунаєвецький р-н. смт.Смотрич, вул.Героїв Небесної Сотні, 8. Телефон: 9-31-58. (Додаткова інформація надається кадровою службою).

 

Гід державних послуг. Банер