Дунаєвецький район, Хмельницька область

Розпорядженняпро скликання сесії 22

Розпорядження про скликання сесії

ЗАЯВА ПРО ЕКОЛОГІЧНІ НАСЛІДКИ

Заява про наміри забудови комплексу по прийманню та сушінню зерна с.Рудка

Громадські слухання щодо затвердження тарифів на послуги з вивезення побутових відходів

ОГОЛОШЕННЯ!

Смотрицька селищна рада запрошує жителів громади взяти участь у проведенні громадських слухань, щодо затвердження тарифів на послуги з вивезення побутових відходів (твердих та рідких) для (комунального та приватного сектору) (бюджетних та небюджетних організацій, приватних підприємств, СПД та інш.) з метою врахування громадської думки під час прийняття відповідного рішення - «Про затвердження тарифів».

Слухання відбудуться 20 вересня 2019 року о 10.00 год. в залі засідань Смотрицької селищної ради за адресою смт.Смотрич, вул. Героїв Небесної Сотні, 8.

Секретар селищної ради
Л.Бабровська

Оголошення щодо заборгованості по сплаті земельного податку

Шановні землевласники (землекористувачі) земельних   ділянок на території Смотрицької селищної ради

( об’єднаної територіальної  громади)

Просимо Вас терміново сплатити заборгованість по земельному податку до 31.08.2018р.

Додатково повідомляємо, що щорічно з 01 вересня нараховується пеня на нараховану суму за несплату земельного податку.

Виконавчий комітет Смотрицької селищної ради

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я  21 серпня 2019р.                            Смотрич                            №220-р

Про  скликання  дев’ятнадцятої позачергової сесії селищної  ради (VІІ скликання )

Зміни реквізитів рахунків для зарахування податків, зборів, платежів до державного  і місцевих бюджетів за стандартом IBAN