ОГОЛОШЕННЯ

 

Виконавчий комітет Смотрицької селищної ради  інформує про те, що  21 грудня  2018 р. о 1000 годині в приміщенні селищної ради  (смт Смотрич, вул.Героїв Небесної Сотні,8) відбудуться громадські слухання щодо врахування громадських інтересів у проекті детального плану території для визначення можливості будівництва сонячної (фотовольтаїчної) електростанції за межами селища Смотрич Дунаєвецького району Хмельницької області.

З матеріалами вищевказаного проекту детального плану території можна ознайомитися за адресою:  м. Дунаївці вул. 1 Травня,1 (відділ містобудування та архітектури Дунаєвецької райдержадміністрації), смт Смотрич вул. вул.Героїв Небесної Сотні,8 (Смотрицька селищна рада) та на сайтах Дунаєвецької райдержадміністрації та Смотрицької селищної ради.

Замовник – Дунаєвецька районна державна адміністрація, розробник – ФОП Панасюк  В.М., платник – ТОВ «ВКП «Фортуна ЛТД».

Зауваження та пропозиції до проекту приймаються до 20 грудня 2018 р. Відповідальний за організацію проведення громадських слухань та розгляду пропозицій заступник селищного голови з питань комунального господарства, комунальної власності, будівництва, соціально-економічного розвитку громади Петров В.В..

                                                                           Виконавчий комітет Смотрицької селищної ради.

 

 

 

 

 

Гід державних послуг. Банер