Про оголошення результатів конкурсного відбору на зайняття вакантної посади спеціаліста загального відділу

Відповідно до розпорядження Смотрицького селищного голови від 20 грудня 2021 року № 360-р було оголошено конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста загального відділу Смотрицької селищної ради. На розгляд конкурсної комісії заяви з відповідними документами подали 2 кандидати – Ящук Алла Анатоліївна та Прус Леся Олександрівна. Згідно календарного плану заходів щодо проведення конкурсу на посаду спеціаліста загального відділу Смотрицької селищної ради 26 січня 2022 року відбувся конкурс. Конкурсна комісія Смотрицької селищної ради на підставі результатів письмового іспиту вважає переможцем конкурсу на заміщення вакантної посади спеціаліста загального відділу Смотрицької селищної ради Прус Лесю Олександрівну та рекомендує призначити її на дану посаду, а Ящук Аллу Анатоліївну зарахувати до кадрового резерву.

фото 1     фото 2     фото 3