Про результати конкурсного відбору

Відповідно до  розпорядження Смотрицького селищного голови від 30 листопада 2021 року  № 339-р було оголошено конкурс на заміщення вакантної посади начальника фінансового відділу юридичної особи публічного права Смотрицької селищної ради. Згідно календарного плану заходів щодо проведення конкурсу на посаду начальника фінансового відділу Смотрицької селищної ради 04 січня 2021 року відбувся конкурс. Конкурсна комісія Смотрицької селищної ради на підставі результатів письмового іспиту вважає переможцем конкурсу на заміщення вакантної посади начальника фінансового відділу Смотрицької селищної ради Атаманчука Олега Миколайовича.

Голова конкурсної комісії

по проведенню конкурсу на посаду

начальника фінансового відділу

Смотрицької селищної ради,