Про результати конкурсного відбору

Відповідно до розпорядження секретаря Смотрицької селищної ради від 08 грудня 2020 року № 349-р було оголошено конкурс на заміщення вакантної посади адміністратора відділу з питань надання адміністративних послуг Смотрицької селищної ради. Згідно календарного плану заходів щодо проведення конкурсу на посаду адміністратора відділу з питань надання адміністративних послуг Смотрицької селищної ради 13 січня 2021 року відбувся конкурс. Конкурсна комісія Смотрицької селищної ради на підставі результатів письмового іспиту вважає переможцем конкурсу на заміщення вакантної посади адміністратора відділу з питань надання адміністративних послуг Смотрицької селищної ради Зборовську Іванну Юріївну.