15 січня 2021 року в приміщенні селищної ради відбувся конкурс конкурсу на заміщення вакантної посади директора Старогутянської гімназії Смотрицької селищної ради. Засідання конкурсної комісії відбувалось у декілька етапів: І етап конкурсного відбору на посаду керівника – це перевірка знань законодавства України у сфері загальної середньої освіти; ІІ етап -   вирішення ситуаційного завдання та ІІІ етап – відкрита  презентація перспективного плану розвитку закладу освіти.

Фото без описуФото без опису

Рішенням конкурсної комісії Яворська Антоніна Сигізмундівна, Самборська Альона Василівна та Гніздовська Оксана Петрівна  були допущені до ІІІ етапу конкурсу - відкритої презентації програми розвитку закладу освіти.

Фото без описуФото без опису

За результатами конкурсного відбору  перемогу у конкурсі здобула – Гніздовська Оксана Петрівна з якою буде укладено трудовий договір (контракт) терміном на 2 роки.