15 січня 2021 року в приміщенні селищної ради відбувся конкурс конкурсу на заміщення вакантної посади директора Старогутянської гімназії Смотрицької селищної ради. Засідання конкурсної комісії відбувалось у декілька етапів: І етап конкурсного відбору на посаду керівника – це перевірка знань законодавства України у сфері загальної середньої освіти; ІІ етап -   вирішення ситуаційного завдання та ІІІ етап – відкрита  презентація перспективного плану розвитку закладу освіти.

Рішенням конкурсної комісії Яворська Антоніна Сигізмундівна, Самборська Альона Василівна та Гніздовська Оксана Петрівна  були допущені до ІІІ етапу конкурсу - відкритої презентації програми розвитку закладу освіти.

За результатами конкурсного відбору  перемогу у конкурсі здобула – Гніздовська Оксана Петрівна з якою буде укладено трудовий договір (контракт) терміном на 2 роки.