5 січня 2021 року відбулось засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на посаду директора Старогутянської гімназії Смотрицької селищної ради. Конкурсна комісія розглянула документи, подані претендентами на участь у конкурсі та делегувала представників від конкурсної комісії для ознайомлення кандидатів із закладом освіти.

Бажання брати участь у конкурсі виявили троє претендентів: Яворська Антоніна Сигизмундівна – вчитель української мови Старогутянської гімназії, Самборська Альона Василівна - вчитель фізичного виховання Старогутянської гімназії, Гніздовська Оксана Петрівна – педагог-організатор Рудської гімназії. Усі претенденти допущені до І етапу конкурсу, а саме перевірки знань законодавства України у сфері загальної середньої освіти, що відбудеться 15 січня 2021 року  о 10.00 год. в приміщенні Смотрицької селищної ради.

6 січня 2021 року відповідно до норм Положення про призначення керівника закладу загальної середньої освіти Смотрицької селищної ради  відбулась  зустріч трудового колективу Старогутянської гімназії з кандидатами на посаду керівника закладу освіти. Кожен з претендентів представив свою програму розвитку закладу освіти.