Затвердження Детального плану території Для будівництва комплексу приймання та сушіння зерна  в с. Рудка, Дунаєвецького району, Хмельницької області

Смотрицька селищна рада інформує про те, що 03 липня 2019 року  рішенням сімнадцятої позачергової  сесії Смотрицької селищної ради  №6-17/2019  від 03.07.2019 року ( смт. Смотрич, вул. Героїв Небесної сотні, 8) затверджено Детальний план території Для будівництва комплексу приймання та сушіння зерна  в с. Рудка, Дунаєвецького району, Хмельницької області.

З матеріалами вищевказаного проекту та рішенням сесії можна ознайомитися за адресою: смт. Смотрич вул. Героїв Небесної сотні, 8 ( Смотрицька селищна рада) та на сайті Смотрицької селищної ради.