Рішення селищної ради №4-45/2024 «Про передачу гр. Сисак В. І. у власність земельну ділянку, яка розташована в межах населеного пункту смт. Смотрич»

  • 8
Скликання: VIII
Сесія / комісія: 45
Тип документу: Рішення селищної ради
Дата: 30.05.2024
Автор: Бавровська Л.В.
Номер документу: 4-45/2024
Назва документу: Про передачу гр. Сисак В. І. у власність земельну ділянку, яка розташована в межах населеного пункту смт. Смотрич

СМОТРИЦЬКА  СЕЛИЩНА РАДА

КАМ ‘ЯНЕЦЬ - ПОДІЛЬСЬКОГО  РАЙОНУ  ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ  ОБЛАСТІ

VIІI  скликання

 

 

 РІШЕННЯ

СОРОК  П’ЯТОЇ  ( ПОЗАЧЕРГОВОЇ )  СЕСІЇ СЕЛИЩНОЇ  РАДИ

 

 

30 травня  2024 р.                                     Смотрич                                          № 4-45/2024

 

 

Про передачу гр. Сисак В. І. у власність земельну ділянку, яка розташована в межах населеного пункту смт. Смотрич

 

 

Керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на підставі статтей 12, 22, 33, 116,118,121,125,126, 186 Земельного Кодексу України, відповідно до Закону України «Про землеустрій», розглянувши заяву гр. Сисак В. І. та додані документи, селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) із земель житлової та громадської забудови, гр. Сисак Валентини Іванівни, яка розташована  в  межах  населеного пункту смт. Смотрич, вул. *******  **, Кам’янець-Подільського району, Хмельницької області.

2.Передати гр. Сисак Валентині Іванівні, зареєстрована за адресою смт. Смотрич, вул. *******  **,  Кам’янець-Подільського району, Хмельницької області земельну ділянку у власність, площею 0,1500 га, кадастровий номер 6821855700:00:002:0026, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд із земель житлової та громадської забудови, яка розташована в межах населеного пункту смт. Смотрич , вул. *******  **,  Кам’янець-Подільського району, Хмельницької області.

3. Гр. Сисак В. І. оформити, відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», право власності на земельну ділянку.

4. Внести зміни в земельно-облікові документи.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, будівництва, агропромислового комплексу, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища (голова комісії Марія Масловська ).

 

Селищний голова                                                                                                       Ігор ЯЛОХА