Виконком рішення №68 «Про затвердження Бюджетного регламенту проходження бюджетного процесу Смотрицької селищної територіальної громади»
| Тип документу: | Виконком рішення |
| Дата: | 16.06.2025 |
| Автор: | Бавровська Л.В. |
| Номер документу: | 68 |
| Назва документу: | Про затвердження Бюджетного регламенту проходження бюджетного процесу Смотрицької селищної територіальної громади |
СМОТРИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
16 червня 2025 року Смотрич № 68
Про затвердження Бюджетного регламенту
проходження бюджетного процесу
Смотрицької селищної територіальної громади
Відповідно до положень Бюджетного кодексу України, Наказу Міністерства фінансів України від 31.05.2019 № 228 «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо підготовки та затвердження Бюджетного регламенту проходження бюджетного процесу на місцевому рівні», підпунктів 1, 4 пункту «а», підпункту 1 пункту «б» статті 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою упорядкування процесів формування та використання фінансових ресурсів для забезпечення завдань та функцій, що здійснюються Смотрицькою селищною радою протягом бюджетного періоду, а також регламентації взаємовідносин між різними учасниками бюджетного процесу, виконавчий комітет селищної ради
ВИРІШИВ:
1. Затвердити Бюджетний регламент проходження бюджетного процесу Смотрицькоїселищноїтериторіальноїгромади(додається) з додатками до нього:
План заходів щодо складання прогнозу бюджету Смотрицької селищної територіальної громади на 2026-2028 роки згідно додатку 1;
План заходів щодо складання проєкту бюджету Смотрицької селищної територіальної громади на 2026 рік згідно додатку 2;
План заходів щодо організації виконання бюджету Смотрицької селищної територіальної громади згідно додатку 3;
План заходів щодо організації роботи з підготовки річної звітності про виконання бюджету Смотрицької селищної територіальної громади за 2025 рік згідно додатку 4.
2. Забезпечити координацію роботи всіх учасників бюджетного процесу та в разі необхідності застосовувати додаткові бюджетні процедури.
3. Довести Бюджетний регламент Смотрицької селищної територіальної громади до головного розпорядника та одержувачів бюджетних коштів.
4. Керівникам виконавчих органів, структурних підрозділів селищної ради, керівникам бюджетних установ, які фінансуються із селищного бюджету та за рахунок субвенції з державного бюджету, іншим виконавцям заходів, у межах повноважень, забезпечити виконання планів заходів.
5. Рішення набирає чинності з дня його оприлюднення на офіційному веб-сайті Смотрицької селищної ради.
6. Координацію роботи щодо виконання цього рішення покласти на фінансовий відділ Смотрицької селищної ради, контроль – залишаю за собою.
Селищний голова Ігор ЯЛОХА
Додаток
до рішення виконавчого комітету
Смотрицької селищної ради
від 16.06.2025 № 68
БЮДЖЕТНИЙ РЕГЛАМЕНТ
проходження бюджетного процесу
Смотрицької селищної територіальної громади
I. Загальні положення
1.1. Бюджетний регламент Смотрицької селищної територіальної громади (далі - Бюджетний регламент) регулює порядок здійснення процедур на кожній стадії бюджетного процесу з урахуванням норм і положень бюджетного законодавства і визначає терміни їх виконання та відповідальних учасників за своєчасне виконання відповідних заходів.
1.2. Метою Бюджетного регламенту є упорядкування процесів (механізму) формування та використання фінансових ресурсів для забезпечення завдань і функцій, що здійснюються Смотрицькою селищною радою, її виконавчими органами і підрозділами протягом бюджетного періоду,залучення представників громадськості до обговорення рішень, які стосуються бюджету, а також регламентації взаємовідносин між різними учасниками бюджетного процесу.
1.3.Бюджетний регламент розроблений відповідно до Конституції України, з урахуванням положень Бюджетного кодексу України, Податкового кодексу України, Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про доступ до публічної інформації», «Про відкритість використання публічних коштів», «Про звернення громадян» та інших нормативно-правових актів України, що регулюють бюджетні відносини.
Бюджетний регламент регулює порядок здійснення процедур на кожній стадії бюджетного процесу з урахуванням норм і положень бюджетного законодавства і визначає терміни їх виконання та відповідальних учасників за своєчасне виконання відповідних заходів.
1.4. Бюджетний регламент:
визначає основні організаційні засади проходження бюджетного процесу під час складання, розгляду, затвердження, виконання селищного бюджету та звітування про його виконання;
забезпечує координацію та узгодженість дій між усіма учасниками бюджетного процесу;
забезпечує прозорість та публічність бюджетного процесу.
Учасниками бюджетного процесуєорганізації, установи та посадові особи, наділенібюджетнимиповноваженнями (правами та обов'язками з управління бюджетними коштами згідно Бюджетного кодексу).
Кожен учасник бюджетного процесу діє тільки в межах своїх повноважень і несе відповідальність згідно з чинним законодавством.
1.5. Бюджетний регламент складається з наступних розділів:
складання прогнозу селищного бюджету;
складання проєкту селищного бюджету;
розгляд проекту рішення про бюджет селищною радою;
затвердження рішення про селищний бюджет;
організація виконання селищного бюджету;
внесення змін до рішення про селищний бюджет;
підготовка, розгляд та оприлюднення річного звіту про виконання селищного бюджету.
II. Складання прогнозу селищного бюджету
2.1. Фінансовий відділ Смотрицької селищної ради щороку спільно з головним розпорядником бюджетних коштів відповідно до цілей та пріоритетів, визначених у прогнозних та програмних документах економічного і соціального розвитку України, основних прогнозних показників економічного і соціального розвитку Смотрицької селищної територіальної громади, та з урахуванням Бюджетної декларації складає прогноз бюджету Смотрицької селищної територіальної громади - документ середньострокового бюджетного планування, що визначає показники селищного бюджету на середньостроковий період (на плановий та наступні за плановим два бюджетні періоди) і є основою для складання проєкту селищного бюджету.
2.2. Прогноз бюджету Смотрицької селищної територіальної громади складається з дотриманням норм Бюджетного кодексу України.
2.3. Показники прогнозу селищного бюджету формуються з урахуванням положень та показників, визначених на відповідні бюджетні періоди Бюджетною декларацією та прогнозом селищного бюджету, схваленим у попередньому бюджетному періоді.
При цьому показники прогнозу селищного бюджету можуть відрізнятися від показників, визначених на відповідні бюджетні періоди прогнозом селищного бюджету, схваленим у попередньому бюджетному періоді, у разі:
1) відхилення оцінки основних прогнозних макропоказників економічного і соціального розвитку України та основних прогнозних показників економічного і соціального розвитку селищної територіальної громади від прогнозу, врахованого при складанні прогнозу селищного бюджету, схваленого у попередньому бюджетному періоді;
2) відхилення бюджетних показників, визначених рішенням про селищний бюджет, від аналогічних показників, визначених у прогнозі селищного бюджету, схваленому у попередньому бюджетному періоді;
3) прийняття нових законодавчих та інших нормативно-правових актів, рішень селищної ради, виконавчого комітету селищної ради, що впливають на показники селищного бюджету у середньостроковому періоді.
2.4. Прогноз селищного бюджету повинен містити:
1) основні прогнозні показники економічного і соціального розвитку селища Смотрич;
2) загальні показники доходів і фінансування селищного бюджету, повернення кредитів до селищного бюджету, загальні граничні показники видатків селищного бюджету та надання кредитів з селищного бюджету (з розподілом на загальний та спеціальний фонди);
3) показники за основними видами доходів селищного бюджету (з розподілом на загальний та спеціальний фонди);
4) показники дефіциту (профіциту) селищного бюджету, показники за основними джерелами фінансування селищного бюджету (з розподілом на загальний та спеціальний фонди), а також показники місцевого боргу, гарантованого боргу і надання місцевих гарантій;
5) граничні показники видатків селищного бюджету та надання кредитів з селищного бюджету головному розпоряднику бюджетних коштів (з розподілом на загальний та спеціальний фонди);
6) обсяги капітальних вкладень у розрізі інвестиційних проєктів, визначені в межах загальних граничних показників видатків селищного бюджету та надання кредитів з селищного бюджету;
7) інші показники і положення, необхідні для складання проєкту рішення про селищного бюджет.
2.5. Складання прогнозу бюджету Смотрицької селищної територіальної громади передбачає виконання плану заходів згідно з додатком 1 до цього Бюджетного регламенту.
В разі необхідності фінансовий відділ селищної ради може уточнити терміни виконання окремих заходів плану, про що в письмовій формі повідомляє відповідних учасників бюджетного процесу.
ІІІ. Складання проєкту селищного бюджету
3.1. Для координації роботи з підготовки проєкту бюджету Смотрицької селищної територіальної громади створюється робоча група та визначаються конкретні організаційні заходи з формування проєкту бюджету .
3.2. Вихідні матеріали для складання проєкту бюджету ради:
1) доведені Міністерством фінансів України особливості складання розрахунків до проєкту бюджету на наступний бюджетний період;
2) доведені Міністерством фінансів України типові форми бюджетних запитів та інструкції щодо їх заповнення;
3) доведені Міністерством фінансів України розрахунки прогнозних обсягів міжбюджетних трансфертів, методика їх визначення, організаційно – методологічні вимоги та інші показники щодо складання проєкту бюджету, а також пропозиції щодо форми проєкту рішення про бюджет (типова форма рішення);
4) доведені Кабінетом Міністрів України (визначені у другому читанні проектом закону про Державний бюджет України) показники міжбюджетних відносин, включаючи обсяги міжбюджетних трансфертів, текстові статті, а також організаційно – методологічні вимоги щодо складання проєкту бюджету;
5) після отримання від Міністерства фінансів України інформації щодо особливостей складання розрахунків до проєктів місцевих бюджетів на наступний бюджетний період, здійснюються попередні розрахунки показників:
- дохідної частини бюджету селищної територіальної громади;
- видаткової частини селищного бюджету відповідно до потреби, визначеної головним розпорядником бюджетних коштів.
3.3. На основі отриманих розрахунків прогнозних обсягів міжбюджетних трансфертів, методики їх визначення, організаційно-методологічних вимог та інших показників щодо складання проєктів місцевих бюджетів, які доводяться Міністерством фінансів України, після схвалення Кабінетом Міністрів України проєкту закону про Державний бюджет України, фінансовий відділ Смотрицької селищної ради доводить до головного розпорядника бюджетних коштів:
- Інструкцію з підготовки бюджетних запитів, розроблену згідно з типовою формою бюджетних запитів, визначеною Міністерством фінансів України;
- граничні обсяги видатків/надання кредитів загального фонду бюджету, індикативні прогнозні показники бюджету (доводяться в цілому) та іншу інформацію, необхідну для складання бюджетних запитів та встановлює термін їх подання.
3.4.При підготовці проєкту селищного бюджету, головним розпорядником коштів – виконавцем місцевих цільових програм, здійснюється оцінка виконання програм із застосуванням результативних показників, що характеризують виконання програми.Головний розпорядник коштів бюджету до 01 листопада поточного року подає попередні узагальнені результати ефективності програм (на паперових та електронних носіях) фінансовому відділу селищної ради для подальшого обов’язкового доведення до відома робочої групи та на розгляд постійній комісії Смотрицької селищної ради з питань планування, бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку.
3.5. Головний розпорядник бюджетних коштів забезпечує складання бюджетних запитів для подання до фінансового відділу селищної ради в установлений ним термін.
Головний розпорядник бюджетних коштів включає до бюджетних запитів обсяги довгострокових зобов’язань на відповідні бюджетні періоди, показники за бюджетними програмами, які забезпечують протягом декількох років виконання інвестиційних проектів.
Головний розпорядник бюджетних коштів забезпечує своєчасність, достовірність та зміст поданих бюджетних запитів, які мають містити всю інформацію, необхідну для аналізу показників проєкту бюджету, згідно з типовою формою бюджетних запитів, визначеною Міністерством фінансів України та Інструкцією фінансового відділу селищної ради з підготовки бюджетних запитів.
3.6. При розробленні бюджетних запитів головний розпорядник бюджетних коштів опрацьовує запити, звернення, пропозиції, щодо виділення коштів з бюджету Смотрицької селищної територіальної громади, учасників бюджетного процесу та представників громадськості, і враховують їх у разі доцільності (пропозиції аналізуються на відповідність цілям та завданням селищних (регіональних) програм, вимогам щодо ефективності використання бюджетних коштів тощо) та можливості реалізації за рахунок коштів селищного бюджету (виходячи з реальних фінансових можливостей бюджету та за умови, що вирішення порушених питань належить до компетенції органів місцевого самоврядування та видаткових повноважень бюджету, визначених Бюджетним кодексом України).
3.7.Фінансовий відділ Смотрицької селищної ради на будь-якому етапі складання і розгляду проєкту бюджету проводить аналіз бюджетних запитів, поданих головним розпорядником бюджетних коштів, з точки зору їх відповідності меті, пріоритетності, а також дієвості та ефективності використання бюджетних коштів.
На основі результатів аналізу начальник фінансового відділу селищної ради приймає рішення про включення бюджетного запиту до пропозиції проєкту селищного бюджету.
3.8.Фінансовий відділ селищної ради готує проєкт рішення про селищний бюджет на наступний рік відповідно до типової форми рішення, доведеної Міністерством фінансів України.
Після отримання від Міністерства фінансів України показників міжбюджетних відносин і текстових статей, а також організаційно-методологічних вимог щодо складання проєктів місцевих бюджетів, які були проголосовані Верховною радою України при прийнятті проєкту закону про Державний бюджет України в другому читанні, фінансовий відділ селищної ради, у разі необхідності, готує пропозиції до проєкту рішення про селищний бюджет.
3.9.Основними вимогами до проєкту селищного бюджету:
- застосування принципу обґрунтування видатків (тобто головний розпорядник бюджетних коштів має обґрунтовувати необхідність виділення коштів);
- першочерговому забезпеченню підлягають видатки: оплата праці працівників бюджетних установ та нарахування на заробітну плату, забезпечення продуктами харчування закладів дошкільної освіти та загальної середньої освіти, оплата комунальних послуг та енергоносіїв, надзвичайні ситуації, обслуговування місцевого боргу;
- при плануванні капітальних вкладень в першу чергу передбачаються кошти на завершення (продовження) будівництва об’єктів, розпочатих у попередніх роках.
3.10.Проєктом рішення про селищний бюджет визначаються:
- загальні суми доходів, видатків та кредитування бюджету (з розподілом на загальний та спеціальний фонди);
- граничний обсяг річного дефіциту (профіциту) селищного бюджету в наступному бюджетному періоді і місцевого боргу на кінець наступного бюджетного періоду; граничний обсяг надання місцевих гарантій, а також повноваження щодо надання таких гарантій з урахуванням положень статті 17 Бюджетного кодексу України;
- міжбюджетні трансферти між бюджетом Смотрицької селищної територіальної громади та іншими бюджетами (у додатку до рішення). До цього переліку включаються лише програми, затверджені селищною радою в установленому порядку;
- розподіл коштів бюджету розвитку за об’єктами (у додатку до рішення);
- розподіл видатків селищного бюджету на реалізацію місцевих (регіональних) програм (у додатку до рішення);
- розмір оборотного залишку коштів бюджету;
- перелік захищених видатків селищного бюджету;
- додаткові положення, що регламентують процес виконання селищного бюджету.
3.11. Складання проєкту бюджету Смотрицької селищної територіальної громади передбачає виконання Плану заходів згідно з додатком 2 до цього Бюджетного регламенту.
ІV. Розгляд проєкту рішення та затвердження рішення про селищний бюджет селищною радою:
4.1. Проєкт рішення про бюджет Смотрицької селищної територіальної громади має містити:
1) загальні суми доходів, видатків та кредитування селищного бюджету (з розподілом на загальний та спеціальний фонди);
2) граничний обсяг річного дефіциту (профіциту) селищного бюджету в наступному бюджетному періоді, місцевого боргу і гарантованого селищною територіальною громадою боргу на кінець наступного бюджетного періоду; граничний обсяг надання місцевих гарантій, а також повноваження щодо надання таких гарантій з урахуванням положень Бюджетного Кодексу України;
3) доходи селищного бюджету за бюджетною класифікацією (у додатку до рішення);
4) фінансування селищного бюджету за бюджетною класифікацією (у додатку до рішення);
5) бюджетні призначення головному розпоряднику коштів селищного бюджету за бюджетною класифікацією з обов'язковим виділенням видатків споживання (з них видатків на оплату праці, оплату комунальних послуг і енергоносіїв) та видатків розвитку (у додатках до рішення);
6) бюджетні призначення міжбюджетних трансфертів (у додатках до рішення);
7) розмір оборотного залишку коштів селищного бюджету;
8) додаткові положення, що регламентують процес виконання селищного бюджету.
4.2. Перелік захищених видатків селищного бюджету визначається у відповідності до норм Бюджетного кодексу України.
4.3. У проєкті рішенні про селищний бюджет видатки та кредитування за головним розпорядником бюджетних коштів деталізуються за програмною класифікацією видатків та кредитування селищного бюджету, за групами функціональної класифікації видатків та кредитування бюджету та окремими категоріями економічної класифікації видатків бюджету і класифікації кредитування бюджету.
4.4. Проєкт рішення про селищний бюджет перед його розглядом на сесії селищної ради схвалюється виконавчим комітетом селищної ради. Разом з ним подаються:
1) пояснювальна записка до проєкту рішення, яка має містити:
- інформацію про соціально-економічний стан селищної територіальної громади і прогноз розвитку на наступний бюджетний період, покладені в основу проєкту селищного бюджету;
- оцінку доходів селищного бюджету з урахуванням втрат доходів внаслідок наданих податкових пільг;
- пояснення до основних положень проєкту рішення про селищний бюджет, включаючи аналіз пропонованих обсягів видатків і кредитування за бюджетною класифікацією. Пояснення включають бюджетні показники за попередній, поточний, наступний бюджетні періоди в розрізі класифікації видатків та кредитування бюджету;
- обґрунтування особливостей міжбюджетних взаємовідносин та надання субвенцій на виконання інвестиційних проєктів;
- інформацію щодо погашення місцевого боргу, обсягів та умов місцевих запозичень;
2) показники витрат селищного бюджету, необхідних на наступні бюджетні періоди для завершення інвестиційних проєктів, що враховані в бюджеті, за умови якщо реалізація таких проєктів триває більше одного бюджетного періоду;
3) перелік інвестиційних проєктів на середньостроковий період;
4) переліки та обсяги довгострокових зобов’язань за енергосервісом за бюджетними програмами до повного завершення розрахунків з виконавцями енергосервісу;
5) інформація про хід виконання селищного бюджету у поточному бюджетному періоді;
6) пояснення головного розпорядника бюджетних коштів до проєкту селищного бюджету (подаються постійній комісії Смотрицької селищної ради з питань планування, бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку);
4.5. В разі необхідності фінансовий відділ селищної ради може уточнити терміни виконання окремих заходів плану, про що в письмовій формі повідомляє відповідних учасників бюджетного процесу.
4.6. Відповідно до положень Бюджетного кодексу України місцеві бюджети затверджуються до 25 грудня року, що передує плановому.
V. Організація виконання селищного бюджету
5.1. Фінансовий відділ Смотрицької селищної ради здійснює загальну організацію та управління виконанням селищного бюджету, координує діяльність учасників бюджетного процесу з питань виконання бюджету.
5.2. Казначейське обслуговування селищного бюджету здійснюється територіальним органом Казначейства України відповідно до норм Бюджетного кодексу України та згідно з Порядком казначейського обслуговування місцевих бюджетів, затвердженим наказом Міністерства фінансів України від 23.08.2012 № 938.
5.3. За рішенням селищної ради обслуговування бюджетних коштів в частині бюджету розвитку та власних надходжень бюджетних установ може здійснюватись установами банків державного сектору відповідно до порядку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14.05.2015 № 378.
5.4. Виконання бюджету селищної територіальної громади передбачає виконання плану заходів згідно з додатком 3 до цього Бюджетного регламенту.
VІ. Внесення змін до рішення про селищний бюджет:
6.1. Внесення змін до рішення про бюджет Смотрицької селищної територіальної громади може здійснюватись:
- на підставі офіційного висновку фінансового відділу селищної ради про перевиконання чи недовиконання дохідної частини загального фонду, про обсяг залишку коштів загального та спеціального фондів (крім власних надходжень бюджетних установ) селищного бюджету. Факт перевиконання дохідної частини загального фонду селищного бюджету визнається за підсумками першого кварталу та наступних звітних періодів з початку поточного бюджетного періоду за умови перевищення доходів загального фонду селищного бюджету (без урахування міжбюджетних трансфертів), врахованих у розписі бюджету на відповідний період, не менше ніж на 5 відсотків. Факт недоотримання доходів загального фонду селищного бюджету визнається за підсумками квартального звіту в разі недоотримання доходів загального фонду селищного бюджету, врахованих у розписі бюджету на відповідний період, більше ніж на 15 відсотків;
- необхідності перерозподілу бюджетних призначень між одержувачами бюджетних коштів (за наявності відповідного обґрунтування);
- відхилення оцінки основних прогнозних макропоказників економічного і соціального розвитку України та/або селищної територіальної громади від прогнозу, врахованого під час затвердження селищного бюджету на відповідний бюджетний період;
- перевищення очікуваного обсягу витрат на обслуговування та погашення місцевого боргу, витрат, пов’язаних з виконанням гарантійних зобов’язань селищної територіальної громади, над обсягом коштів, визначеним рішенням про селищний бюджет на таку мету;
- необхідності зменшення бюджетних асигнувань за порушення бюджетного законодавства.
6.2. Якщо до початку нового бюджетного періоду не прийнято рішення про бюджет Смотрицької селищної територіальної громади, витрати селищного бюджету здійснюються лише на цілі, визначені у рішенні про селищний бюджет на попередній бюджетний період та одночасно передбачені у проєкті рішення про селищний бюджет на наступний бюджетний період, схваленому виконавчим комітетом селищної ради та поданому на розгляд сесії селищної ради. При цьому щомісячні бюджетні асигнування селищного бюджету сумарно не можуть перевищувати 1/12 обсягу бюджетних призначень, встановлених рішенням про селищний бюджет на попередній бюджетний період (крім витрат на обслуговування та погашення місцевого боргу, які здійснюються відповідно до діючих договорів або інших нормативно-правових актів та витрат спеціального фонду бюджету, що мають постійне бюджетне призначення, яке дає право провадити їх виключно в межах і за рахунок фактичних надходжень спеціального фонду бюджету, а також з урахуванням необхідності проведення захищених видатків селищного бюджету).
До прийняття рішення про селищний бюджет на поточний бюджетний період забороняється здійснювати капітальні видатки і надавати кредити з бюджету (крім випадків, пов’язаних із виділенням коштів з резервного фонду бюджету та проведенням видатків за рахунок трансфертів з державного бюджету місцевим бюджетам), а також здійснювати місцеві запозичення та надавати місцеві гарантії.
VІІ. Підготовка, розгляд та оприлюднення річного звіту про виконання селищного бюджету
7.1. Зведення, складання та подання звітності про виконання бюджету селищної територіальної громади здійснюється територіальним органом Казначейства України за формами, визначеними Наказом Міністерства фінансів України від 17.01.2018 № 12 «Про організацію роботи зі складання Державною казначейською службою України бюджетної звітності про виконання місцевих бюджетів».
7.2. Порядок складання бюджетної звітності розпорядником та одержувачами бюджетних коштів регламентується наказом Міністерства фінансів України від 24.01.2012 № 44.
7.3. Інформація про селищний бюджет оприлюднюється з додержанням вимог Закону України "Про доступ до публічної інформації" в частині оприлюднення публічної інформації у формі відкритих даних. Умови та порядок забезпечення доступу до інформації про використання коштів державного і місцевих бюджетів визначаються Законом України "Про відкритість використання публічних коштів".
7.4. План заходів щодо підготовки, розгляду та оприлюднення звітності про виконання бюджету селищної територіальної громади наведений у додатку 4 до цього Бюджетного регламенту.
Начальник фінансового відділу
Смотрицької селищної ради Олег АТАМАНЧУК
Секретар виконавчого комітету Людмила БАВРОВСЬКА
Розробник:
Головний спеціаліст фінансового відділу
Смотрицької селищної ради Тетяна ТИРАН
Додаток1
до Бюджетного регламенту проходження
бюджетного процесу (пункт 2.5. розділуІІ)
затвердженого рішенням виконавчого
комітету Смотрицької селищної ради
від 16.06.2025 року № 68
ПЛАН ЗАХОДІВ
щодо складання прогнозу бюджету Смотрицької
селищної територіальної громади на 2026-2028 роки
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Секретар виконавчого комітету Людмила БАВРОВСЬКА
Розробник:
Головний спеціаліст фінансового відділу
Смотрицької селищної ради Тетяна ТИРАН
Додаток2
до Бюджетного регламенту проходження
бюджетного процесу (пункт 3.11. розділуІІІ)
затвердженого рішенням виконавчого
комітету Смотрицької селищної ради
від 16.08. 2025 року № 68
ПЛАН ЗАХОДІВ
щоодо складання проєкту бюджету
Смотрицької селищної територіальної громади на 2026 рік
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Секретарвиконавчогокомітету Людмила БАВРОВСЬКА
Розробник:
Головний спеціаліст фінансового відділу
Смотрицької селищної ради Тетяна ТИРАН
Додаток 3
до Бюджетного регламенту
проходження бюджетного процесу
(пункт 5.4. розділу V),
затвердженого рішенням виконавчого
комітету Смотрицької селищної ради
від 16.08.2025 року № 68
ПЛАН ЗАХОДІВ
щодо організації виконання бюджету
Смотрицької селищної територіальної громади
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Секретар виконавчого комітету Людмила БАВРОВСЬКА
Розробник:
Головний спеціаліст фінансового відділу
Смотрицької селищної ради Тетяна ТИРАН
Додаток 4
до Бюджетного регламенту
проходження бюджетного
процесу (пункт 7.4. розділу VІІ)
затвердженого рішенням виконавчого
комітету Смотрицької селищної ради
від 16.08.2025 року № 68
ПЛАН ЗАХОДІВ
щодо організації роботи з підготовки річної звітності
про виконання бюджету Смотрицької селищної територіальної громади
за 2025 рік
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Секретар виконавчого комітету Людмила БАВРОВСЬКА
Розробник:
Головний спеціаліст фінансового відділу
Смотрицької селищної ради Тетяна ТИРАH
