Волонтерська акція "Долонька"

Дата: 03.05.2018 09:45

Волонтерська акція «Долонька»

Саме так називалась акція, що проходила у Смотрицькій школі  впродовж тижня, яка ставила за мету протягнути долоньку добра, віри, надії, дружби, взаємодопомоги  «особливим» дітям.

25 квітня учні 5-А класу Смотрицького ЗЗСО ім..М.Смотрицького разом з класним керівником Клюс В.М., заступником селищного голови Пекарським О.В., заступником начальника відділу освіти Дунаєвецької РДА Нижник Л.А. відвідали  своїх однолітків у Солобковецькому навчально-реабілітаційному центрі.  Невелика концертна програма обох учнівських колективів  подарувала присутнім різні враження:  радості і гордості за підростаюче покоління, хвилювання та бажання  стати добрішим, чуйнішим, милосерднішим.

Під час екскурсії, яку провела директор закладу Гаман Алла Миколаївна, діти познайомились із життям дітей: де вони відпочивають, чим харчуються, як навчаються, чим захоплюються. Учні обмінялись поштовими адресами та номерами телефонів, щоб спілкуватись надалі.

Кожен, хто брав участь у підготовці  акції, намагався вкласти в неї частинку своєї душі, тепла і доброти. Пісні, танці, подарунки -  об’єднали  дітей  шкіл, залишивши приємні враження.