Відкриття меморіальної дошки загиблому воїну АТО

Дата: 17.10.2018 13:44

13жовтня у с.Стара Гута на будівлі Старогутянської гімназії жителі Смотрицької ОТГ урочисто відкривали меморіальну дошку Пасічнику Віталію Петровичу,загиблому у зоні АТО.

Голова Смотрицької ОТГ Пелих Людмила Петрівна привітала присутніх бійців та жителів села зі святом Святої Покрови Божої Матері,Днем захисника України та Днем українського козацтва.У своєму виступі вона вшанувала пам’ять Пасічника Віталія.

Право відкрити меморіальну дошку надали найріднішим людям-мамі,дружині та діткам загиблого Віталія.Учні Старогутянської гімназії та всі присутні на заході,піднесли запалені лампадки та квіти до пам’ятної дошки.

З цього дня Пасічник Віталій Петрович буде вічно посміхатись усім людям,які проходитимуть поряд.