Оголошується місячник по благоустрою...!

Дата: 25.03.2019 09:32

З метою покращення стану довкілля, упорядкування, озеленення та благоустрою населених пунктів селищна рада закликає жителів громади привести до належного естетичного та санітарного стану прибудинкові території,  території кладовищ, парки,  території установ та підприємств, зони відпочинку.

Кожен мешканець громади має змогу долучитись до щорічного місячника з благоустрою. Адже, щоб принести користь суспільству, природі, рідному селу необхідно витратити зовсім не багато часу. Для цього потрібно організувати прибирання на власному подвір’ї,на вулиці. Разом із родиною та сусідами висадити дерева, декоративні кущі та квіти.

Необхідно пам’ятати, що про природу та чистоту довкілля повинна дбати не тільки держава, але й кожна людина!