Спільний виїзд спеціалістів служби у справах дітей, Дунаєвецького відділу поліції та Смотрицької селищної ради в населені пункти Смотрицької селищ

15 квітня 2019 року відбувся спільний виїзд спеціалістів служби у справах дітей, Дунаєвецького відділу поліції та Смотрицької селищної ради  в населені пункти Смотрицької  селищної ОТГ.   Метою  виїзду  стало обстеження умов проживання дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Під час обстежень вивчалися питання про належне виховання дітей, матеріально-побутові та санітарно-гігієнічні умови проживання, психологічну ситуацію в даних сім’ях, потреби їх в одязі, взутті, продуктах харчування, матеріальному забезпеченні; звертали увагу  на виконання батьками їх батьківських обов’язків та чи забезпечені діти всім необхідним для повноцінного життя та розвитку.

У деяких сім’ях були виявлені факти зловживання батьками спиртних напоїв, недотримання батьками санітарно-гігієнічних норм, низький рівень батьківського потенціалу, неналежні матеріально-побутові умови тощо.

Головним спеціалістом ССД, старшим інспектором ЮП Дунаєвецького ВП ГУНП, спеціалістом з питань соціального захисту населення Смотрицької селищної ради, лікарем ЗПСМ, в.о. старост сіл Смотрицької ОТГ проведені профілактичні бесіди щодо належного виконання батьківських обов’язків.