Стартував новий проєкт Хмельницької обласної служби зайнятості «Успішна молодь – успішна громада»

Фото без описуМіністерство соціальної політики України

Державна служба зайнятості

(Центральний апарат)

ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ

пров. Шевченка, 10,  м. Хмельницький, 29000, тел.(0382)76-22-56, 76-46-42, факс 65- 74-15

Е-mаіl: khm-ocz@kmocz.gov.ua Web: http://khm.dcz.gov.ua   Код  ЄДРПОУ 03491381

3 лютого 2020 року                                                                                Пресреліз

Стартував новий проєкт Хмельницької обласної  служби зайнятості «Успішна молодь – успішна громада»

Якщо ти хочеш стати успішним, більше дізнатися про ринок праці та його вимоги Хмельницька обласна служба зайнятості пропонує взяти участь у профорієнтаційному проєкті «Успішна молодь – успішна громада».

У проєкті ти дізнаєшся про актуальні професії, легальне працевлаштування, ознайомишся з сучасними техніками пошуку роботи, онлайн-ресурсами для профорієнтаційного тестування, знайдеш для себе відповіді на питання щодо правильного вибору професії і не тільки.

У рамках проєкту планується проведення різноманітних заходів: семінарів, тренінгів, екскурсій, виїзних акцій, засідань молодіжних клубів та студій кар’єрного розвитку, конкурсів інтелектуально-ігрового та змагально-мотиваційного характеру для безробітної молоді, школярів, учнів закладів професійно-технічної освіти та студентів. Зокрема проведення:

– обласного заочного конкурсу презентацій «Моя громада і Я» серед учнів 9-10 класів закладів загальної середньої освіти;

– обласного очно-заочного конкурсу бізнес-проєктів «Живи та працюй на Хмельниччині» серед учнів закладів професійно-технічної освіти та студентів закладів вищої освіти Хмельницької області.

Тож долучайтеся до заходів та знайомтеся із безмежним світом професійного життя разом з Хмельницькою обласною службою зайнятості. Довідки за телефоном: (0382) 65-24-12

Відділ інформаційної роботи

Хмельницького обласного центру зайнятості