Кам’янець-Подільська місцева прокуратура інформує

Дата: 22.02.2021 15:24

Прокуратура домоглася реального покарання для чоловіка за домашнє насильство.

Кам'янець-Подільська місцева прокуратура підтримала публічне обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно місцевого мешканця, який систематично вчиняв психологічне насильство у сім’ї (ст.126 -1 КК України).

Як повідомив перший заступник керівника місцевої прокуратури Вятровський Ю.А., протягом тривалого часу чоловік систематично вчиняв психологічне насильство щодо неповнолітньої доньки своєї співмешканки, яке виразилося у вигляді словесних образ, приниженні її гідності та залякуванні, що призвело до психологічних страждань.

Зловмисника неодноразово притягували до адміністративної відповідальності  за ч.1 та ч.2 ст.173-2 КУпАП, а саме вчинення домашнього насильства, проте складені адмінпротоколи не вплинули на засудженого і не змінили його поведінку стосовно доньки своєї співмешканки.

Місцевою прокуратурою успішно реалізовано положення  Закону України «Про запобігання та протидії домашньому насильству», та положення Кримінального кодексу України щодо протидії насильству у сім’ї.

За результатами судового розгляду Дунаєвецьким районним судом зловмисника засуджено до 4 місяців арешту.