Інформує Кам’янець-Подільська окружна прокуратура

  • 1194

На Хмельниччині староста села підробила дублікат заповіту

 померлої односельчанки, щоб заволодіти її землею

 

Кам’янець-Подільською окружною прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт стосовно старости одного з сіл Кам’янець-Подільського району за фактами заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовим становищем та службового підроблення (ч. 2 ст. 191, ч. 1 ст. 366 Кримінального кодексу України).

         За даними слідства, староста села «розпорядилась» майном давно померлої односельчанки, хоча за життя жінка все своє майно заповіла синові.

На підставі підробленого старостою дубліката заповіту її співмешканець  отримав у власність більше 2 га землі,  вартістю майже 80 тисяч гривень.

         Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалось слідчими Кам’янець-Подільського районного управління ГУНП у Хмельницькій області.

         Довідково: ч. 2 ст. 191 передбачає покарання у виді обмеження волі на строк до 5 років, або позбавлення волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

         Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

 

 Інформує Кам’янець-Подільська окружна прокуратура