Про оголошення результатів конкурсного відбору на зайняття вакантної посади спеціаліста I категорії бухгалтерського відділу

Дата: 17.06.2022 13:32

Смотрицькому селищному голові

Ігорю ЯЛОСІ

Відповідно до розпорядження Смотрицького селищного голови від 06 травня 2022 року № 87-р було оголошено конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста I категорії бухгалтерського відділу Смотрицької селищної ради. Згідно календарного плану заходів щодо проведення конкурсу на посаду спеціаліста I категорії бухгалтерського відділу Смотрицької селищної ради 14 червня 2022 року відбувся конкурс. На розгляд конкурсної комісії було подано три пакети документів від кандидатів. На підставі результатів письмового іспиту конкурсна комісія Смотрицької селищної ради вважає переможцем конкурсу на заміщення вакантної посади спеціаліста I категорії бухгалтерського відділу Смотрицької селищної ради Дзюбу Людмилу Іванівну.

Голова конкурсної комісії                                                   Наталія ПАРАНЮК