ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту містобудівної документації

Смотрицька селищна рада повідомляє про оприлюднення проекту містобудівної
документації – Генерального плану смт Смотрич, початок процедури його розгляду та обговорення.

Генеральний план населеного пункту - це містобудівна документація, що визначає принципові вирішення довгострокового розвитку, планування, забудови та іншого використання території населеного пункту.

Генеральний план смт Смотрич розробляється згідно з рішенням сесії Смотрицької селищної ради від 13 жовтня 2014 року № 1-39/2014 «Про розроблення генерального плану населеного пункту смт Смотрич».

Розробником містобудівної документації є ТОВ «АЛЬФА ГАРАНТ ЛЛС» (код ЄДРПОУ 38703084).

Ознайомитись проектом Генерального плану смт Смотрич  можна у приміщенні Смотрицької селищної ради та на її офіційному веб-сайті: https://smotrycka-gromada.gov.ua/.

Зауваження та пропозиції до проекту містобудівної документації надаються до Смотрицької селищної ради у письмовому вигляді поштою або особисто в робочий час за адресою: 32423, Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район, смт Смотрич,         вул. Героїв Небесної Сотні, 8  та на електрону адресу: smotruch@i.ua.

Зауваження та пропозиції громадськості надаються в період громадського обговорення
з 4 лютого по 27 квітня 2021 року. Зауваження та пропозиції, надані за межами
 вказаного періоду, не приймаються і не розглядаються.

Громадські слухання проекту містобудівної документації відбудуться у приміщенні Смотрицької селищної ради 27 квітня  2021 року о 10:00.

Відповідальна особа за розгляд зауважень:

Петров Віктор Васильович, тел: (03858) 21 034.

Додаток1

Додаток2