ПРО ФОРМУВАННЯ СТРІЛЕЦЬКИХ БАТАЛЬЙОНІВ

На виконання завдань визначених Офісом Президента України від 25.01.2023 року № 41-02/112 в Кам’янець-Подільському районі формується стрілецькій батальйон.

До формування залучаються Кам’янець-Подільська районна військова адміністрація, районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки, центри зайнятості, центри надання адміністративних послуг, міські, селищні, сільські ради.

До служби запрошуються військовозобов’язані та резервісти, патріотично налаштовані громадяни які не мають обмеження за станом здоров’я до проходження військової служби.

Кількість військових посад необхідних для служби в стрілецькому батальйоні:

-офіцери - 12;

- сержанти - 26;

- солдати - 112:

Бажаючим служити в стрілецькому батальйоні звертатись в Кам’янецьПодільську районну військову адміністрацію, Кам’янець-Подільський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки, центри зайнятості, центри надання адміністративних послуг, міські, селищні, сільські ради.