За позовами Кам’янець-Подільської окружної прокуратури підлягають конфіскації 10 земельних ділянок, що належали громадянам рф

  • 104

За позовами Камянець-Подільської окружної прокуратури підлягають конфіскації 10 земельних ділянок, що належали громадянам рф

 

 

За результатами розгляду позовів Камянець-Подільської окружної прокуратури Новоушицьким районним судом задоволено 2 позовні заяви про конфіскацію та передачу у державну власність 10 земельних ділянки загальною площею 6,9232 га, які належали громадян рф.

Ці земельні ділянки набуті ними в порядку спадкування.

Відповідно до закону землі сільськогосподарського призначення, прийняті у спадщину іноземцями, а також особами без громадянства, протягом року підлягають відчуженню. У разі невиконання цієї вимоги така ділянка підлягає конфіскації за рішенням суду.

Земля є основним національним багатством, що знаходиться під особливою охороною держави, тому робота на цьому напрямку триває.

Станом на теперішній час прокуратурою вживаються заходи щодо повернення земельних ділянок у власність держави та їх подальше використання з метою забезпечення потреб у першу чергу громадян України.