На допомогу у процесі створення нового бізнесу або ведення діючого малого і середнього бізнесу

  • 113

Шановні підприємці Смотрицької громади!

На допомогу у процесі створення нового бізнесу або ведення діючого малого і середнього бізнесу з метою адаптації до умов війни пропонуємо вам ознайомитися з матеріалами мінікурсу та акселераційною програмою для підприємців, який був підготовлений Всеукраїнською Асоціацією ОТГ та Новоукраїнською міською територіальною громадою Кіровоградської області.

За підтримки програми EU4Business Всеукраїнська Асоціація ОТГ та Новоукраїнська міська територіальна громада продовжує реалізацію проекту Бізнес-Акселератору на базі Новоукраїнської громади за темою: «Адаптивні стратегії бізнесу в умовах військового стану».

В рамках реалізації проєкту відбувся безкоштовний мінікурс та акселераційна програма для підприємців, який складався з серії 6-ти воркшопів. Програма мінікурсу та бізнес-акселератора підготовлена спеціально для малого і середнього бізнесу, з метою адаптації своєї підприємницької діяльності до умов війни, криз та інших мінливих умов.

Метою проєкту було допомогти учасникам:

  • удосконалити свої продукти та послуги;
  • покращити свої підприємницькі компетенції;
  • знайти можливості для масштабування;
  • вийти на нові ринки;
  • зайняти нові ніші та залучити інвестиції.

Презентаційні матеріали та відеозаписи 6 воркшопів безкоштовного мінікурсу та акселераційної програми для підприємців за посиланням: https://hromady.org/prezentacijni-materiali-ta-videozapysy

 

Ексклюзивним партнером проєкту виступає польський акселератор, що здійснює свою діяльність в Варшаві і підтримує українців Polish-Ukrainian Startup Bridge ( www.startupbridge.eu ). В рамках проєкту польські партнери нададуть спеціальну програму консультацій, менторингу щодо можливостей для українського бізнесу, а випускник програми поділиться власним досвідом участі в акселераторі та побудови українсько-польського бізнесу.

 

   Проєкт реалізовує Всеукраїнська Асоціація ОТГ в межах грантового конкурсу з системної підтримки малого і середнього підприємництва на замовлення програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», яку спільно фінансують Європейський Союз і уряд Німеччини. Грантовий конкурс виконує Фонд розвитку підприємництва, стратегічним виконавцем програми є німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), а також підтримку інновацій та експорту.

 

   Оригінал публікації щодо Презентаційних матеріалів та відеозаписи 6 воркшопів безкоштовного мінікурсу та акселераційної програми для підприємців «Адаптивні стратегії бізнесу в умовах воєнного стану» за посиланням:

https://hromady.org/bezkoshtovnij-mini-kurs-ta-akseleracijna-programa-dlya-pidpriyemciv

 

Друзі, якщо серед ваших знайомих є підприємці, яким можуть бути цікавими ці заходи, поділіться з ними посиланням.

Зміст публікації є виключною відповідальністю Всеукраїнської Асоціації ОТГ і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу, уряду Німеччини, GIZ, ФРП.

#eu4business, #MovingForwardTogether, #sme_support_EU_GIZ,   #GIZ_Trade_EU_UA_Association

 

 

 

 

Інші оголошення

Всі оголошення