Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення (слухання) щодо реорганізації, ліквідації та перепрофілювання (зміни типу) закладів освіти (Рудської гімназії) Смотрицької селищної ради

Інформаційне повідомлення

про проведення громадського обговорення (слухання) щодо реорганізації, ліквідації та перепрофілювання (зміни типу) закладів освіти (Рудської гімназії) Смотрицької  селищної  ради

(червень 2023 по червень 2024 року)

1. Найменування організатора громадського обговорення (слухань) – Смотрицька селищна рада.

2.   Мета: врахування думки жителів Смотрицької  територіальної громади щодо реорганізації, ліквідації та перепрофілювання  закладів освіти, а саме:

- про ліквідацію Рудської гімназії  Смотрицької селищної ради Кам'янець - Подільського району Хмельницької області (код ЄДРПОУ 22777640).

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» (ст. 26) реорганізація або ліквідація навчальних закладів комунальної форми власності здійснюється за рішенням місцевої ради.

Реорганізація і ліквідація закладів загальної середньої освіти у сільській місцевості допускаються лише після громадського обговорення проєкту відповідного рішення засновника (стаття 32 Закону України «Про повну загальну середню освіту»).

Станом на сьогодні на території  ради функціонують 4 заклади загальної середньої освіти. З метою збереження за закладами освіти високого коефіцієнту при розподілі освітньої субвенції,  рівня заробітних плат педагогічних працівників, є потреба провести заходи щодо трансформації (зміни) мережі закладів освіти згідно запропонованого проєкту рішення  (додається).

Крім того, заходи з оптимізації шкільної мережі дадуть можливість  раціонального та ефективного використання наявних ресурсів, їх спрямування на задоволення освітніх потреб учнів та вихованців.

3. До участі в обговоренні запрошуються всі  мешканці  Смотрицької  територіальної громади, педагоги, батьки, депутати  Смотрицької селищної ради, тощо.

4.  Формат проведення громадського обговорення:

- пропозиції та зауваження приймаються у письмовій формі із зазначенням особи та контактної інформації заявника за адресою: 32423, Хмельницька область, Кам’янець - Подільський район, смт. Смотрич, вулиця Героїв Небесної сотні, будинок 8 (відділ освіти, культури, молоді та спорту Смотрицької селищної ради), електронна адреса: smotrich@i.ua.        .

- публічне громадське обговорення проходитиме  на території села Рудка.

5. Місцезнаходження та адреса електронної пошти, номер телефону організатора громадського обговорення, за якими можна отримати консультації з питання, що винесено на громадське обговорення:

Адреса: 32423, Хмельницька область, Кам’янець - Подільський район , смт Смотрич, вулиця Героїв Небесної сотні , будинок 8 (Смотрицька селищна рада),

Електронна адреса: smotrich@i.ua

6.Контактна особа – Білоус Тетяна Вікторівна  – начальник  відділу освіти, культури, молоді та спорту  Смотрицької селищної  ради, телефон: 0972293214.

7. Строк і спосіб оприлюднення результатів обговорення:

Звіт за результатами обговорення буде оприлюднений на офіційному веб-сайті Смотрицької селищної  ради у строки, передбачені чинним законодавством.

СМОТРИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

КАМЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ, ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

сесія

___________________                                                                 № ____

Про ліквідацію Рудської гімназії

Смотрицької селищної ради

Камянець-Подільського району

Хмельницької області

(код ЄДРПОУ  22777640 )

З метою створення оптимальної освітньої мережі, відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» від 24.12.2015 № 911- VІІІ, статтями 59, 60 Господарського кодексу України, статтею 104 Цивільного кодексу України, Законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», керуючись  статтею 25, пунктом 30 частини першої статті 26, пунктом 3 частини четвертої статті 42, частинами першою та третьою статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Смотрицька селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Припинити діяльність юридичної особи Рудська гімназія Смотрицької селищної ради Кам’янець-Подільського району Хмельницької області (код ЄДРПОУ 22777640, Україна, 32423, Хмельницька обл., Кам’янець-Подільський район, село Рудка, вулиця 1–го Травня, будинок 7-А шляхом ліквідації.

2. Створити ліквідаційну комісію з припинення діяльності (далі – ліквідаційна комісія) у складі згідно з додатком.

3. Ліквідаційній комісії:

3.1. В установленому порядку протягом трьох робочих днів з дати прийняття цього рішення письмово повідомити орган, що здійснює державну реєстрацію, про ліквідацію юридичної особи та подати необхідні документи для внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців відповідних записів.

3.2. Забезпечити здійснення усіх організаційно-правових заходів, пов'язаних з ліквідацією  юридичної особи, відповідно до вимог законодавства.

3.3. Подати в установленому порядку на затвердження Смотрицькій  селищній раді ліквідаційний баланс.

4. Доручити начальнику відділу освіти, охорони здоров’я, культури, молоді та спорту Смотрицької селищної ради (Білоус Т.В.) забезпечити проведення ліквідації Старогутянської гімназія Смотрицької селищної ради Кам’янець-Подільського району Хмельницької області (код ЄДРПОУ 22777640) відповідно до норм чинного законодавства України.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійно діючу комісію з питань освіти, охорони здоров’я, культури, молоді та спорту, соціального захисту населення (голова – Зборовська О.С.).

Селищний голова                                                   Ігор ЯЛОХА