П’яний водій, який скоїв смертельну аварію на Кам’янеччині, отримав реальну міру покарання

  • 121

П’яний водій, який скоїв смертельну аварію на Камянеччині, отримав реальну міру покарання

 

Кам’янець-Подільською окружною прокуратурою забезпечено підтримання публічного обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом порушення мешканцем Кам’янець-Подільського району правил безпеки дорожнього руху, який керував транспортним засобом в стані алкогольного сп’яніння, що спричинило смерть потерпілої (ч. 3 ст. 286-1 КК України).

В березні поточного року 35-річний водій автомобіля марки «Daewoo Lanos», перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, рухаюсь центральною вулицею села Стара Гута, що на Дунаєвеччині, зі швидкістю більше ніж 100 км/год., проявив неуважність до дорожньої обстановки, не вжив своєчасних заходів для зменшення швидкості керованого ним автомобіля та збив жінку, яка рухалась краєм дороги в попутному напрямку та почала переходити дорогу. Від  отриманих тяжких тілесних ушкоджень потерпіла того ж дня померла у приміщенні реанімаційного відділення КНП ДМР «Дунаєвецька багатопрофільна лікарня».

У судовому засіданні обвинувачений свою вину в інкримінованому злочині визнав. 

За принципової позиції сторони обвинувачення вироком Дунаєвецького районного суду «горе-водія» визнано винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 286-1 КК України та засуджено до реальної міри покарання у виді 5 років позбавлення волі з позбавлення права керувати транспортним засобом на строк 5 років.

Вирок суду не набрав законної сили та може бути оскаржений в апеляційному порядку.