Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: Дров'яні відходи для опалення Рудської гімназії, Смотрицького ЗДО "Усмішка" та Балинської МПО Смотрицької селищної ради

  • 117

Фото без опису

 

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Дров'яні відходи для опалення Рудської гімназії, Смотрицького ЗДО "Усмішка" та Балинської МПО Смотрицької селищної ради (Код Дк  03410000-7 – Деревина)

Інформація щодо обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2020 р. № 1266, що вносить зміни до постанови КМУ від 11 жовтня 2016 року № 710 «Про ефективне використання державних коштів»

Замовник: СМОТРИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА код ЄДРПОУ 04406584, розташований за адресою 32423, Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район, смт. Смотрич, вул. Героїв Небесної сотні 8

Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-09-07-004544-a (Ідентифікатор плану закупівлі:          UA-P-2023-09-07-001094-a)

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): Дров'яні відходи для опалення Рудської гімназії, Смотрицького ЗДО "Усмішка" та Балинської МПО Смотрицької селищної ради (Код Дк  03410000-7 – Деревина) КЕКВ 2275 «Оплата інших енергоносіїв та інших комунальних послуг».

Обґрунтування доцільності закупівлі Товару: закупівля проводиться для забезпечення опалення Рудської гімназії, Смотрицького ЗДО "Усмішка" та Балинської МПО Смотрицької селищної ради дровами для опалення.

Очікуваний обсяг закупівлі Товару: 123,08м. куб. Обґрунтування обсягів закупівлі Товару: загальний обсяг закупівлі дров для опалення сформований, виходячи з наявної потреби.

Очікувана вартість предмета закупівлі: 80 000,00 грн. (Вісімдесят тисяч гривень 00 коп.). Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

Очікувана вартість предмета закупівлі, передбачена кошторисом та річним планом закупівель на 2023 рік, ґрунтується на всіх фактичних складових ціни та включає в себе вартість ціни на Товар, податки і збори, що сплачуються або мають бути сплачені, усіх інших витрат та згідно з вимогами чинного законодавства щодо формування ціни на відповідний товар. Розрахунок очікуваної вартості предмету закупівлі з урахуванням роз’яснення Мінекономіки «Щодо розрахунку очікуваної вартості предмета закупівлі» від 20.08.2019 р. № 3301-04/34980-06 та Примірної методика визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, а також інфолиста Мінекономіки «Щодо передумов здійснення закупівель розпорядниками бюджетних коштів» від 10.09.2020 р. № 3304-04/55366-06, здійснювався замовником шляхом моніторингу середньо ринкових цін на деревину актуальних на момент моніторингу. Замовником здійснювався пошук, збір та аналіз загальнодоступної цінової інформації, до якої відноситься інформація про ціни товарів, що міститься в мережі Інтернет у відкритому доступі на сайтах постачальників, в електронному каталозі, в електронній системі закупівель “ProZorro” щодо аналогічних закупівель

Період поставки Товару: до 31 грудня 2023року.

Місце поставки Товару: 32423, Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район, смт. Смотрич, вул. Героїв Небесної сотні 8.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

- Довжина - від 0,5 м до 2 м

- Дров’яні відходи повинні бути без гнилі, не трухляві, чищені від сучків. Висота сучків, що залишаються, не повинна перевищувати 30 мм.

- У вартість повинні входити розвантажувальні роботи.

Вимоги щодо якості продукції:

Товар повинен відповідати діючим державним стандартам, ТУ, іншим вимогам згідно чинного законодавства України.

Умови поставки товару: будь-яким транспортом постачальника окремими партіями від загального обсягу договору, згідно заявок замовника на вказане місце постачання: Україна, 32423, Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район, смт. Смотрич, вул. Героїв Небесної сотні 8 на умовах поставки DDP, відповідно до правил тлумачення торгівельних термінів “ІНКОТЕРМС” (у ред. 2010 р.). Поставка Товару здійснюється транспортом Учасника згідно наданих заявок Замовником (при необхідності, Замовник може вимагати поставку дрібними партіями).

Інші статті

Всі статті