Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: Послуги з технічного обслуговування системи газопостачання та газового обладнання (крім ВОГ) (Код Дк 50530000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки)

  • 280

Фото без опису

 

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Послуги з технічного обслуговування системи газопостачання та газового обладнання (крім ВОГ) (Код Дк  50530000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки)

 

Інформація щодо обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2020 р. № 1266, що вносить зміни до постанови КМУ від 11 жовтня 2016 року № 710 «Про ефективне використання державних коштів»

Замовник: СМОТРИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА код ЄДРПОУ 04406584, розташований за адресою 32423, Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район, смт. Смотрич, вул. Героїв Небесної сотні 8

Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-09-08-002105-a (Ідентифікатор плану закупівлі:          UA-P-2023-09-08-000559-a)

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): Послуги з технічного обслуговування системи газопостачання та газового обладнання (крім ВОГ) (Код Дк  50530000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки)) КЕКВ 2240 «Оплата послуг (крім комунальних)».

Обґрунтування доцільності закупівлі Товару: закупівля проводиться для забезпечення проведення опалювального сезону  в підпорядкованих установах Смотрицької селищної ради.

Очікувана вартість предмета закупівлі: 75 602,00 грн..

Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі, розмір бюджетного призначення: Для розрахунку очікуваної вартості на послуги з технічного обслуговування системи газопостачання та газового обладнання (крім ВОГ) об’єктів використовувались як ціни попередніх власних закупівель замовника (укладених договорів), аналогічних /ідентичних послуг, так і ціна відповідних закупівель минулих періодів, інформація про які міститься в електронній системі закупівель "Prozorro", з урахуванням індексу інфляції.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Надання послуг з технічного обслуговування системи газопостачання та газового обладнання (крім ВОГ) об’єктів включає в себе виконання робіт з технічного обслуговування, огляду, обстеження, в строки та порядку, що передбачені чинними нормативно-правовими актами.