Кам’янець-Подільська окружна прокуратура домоглась сплати до бюджету місцевої ради заборгованості по орендній платі

Рішенням Господарського суду Хмельницької області за результатами розгляду позову окружної прокуратури зобов’язано товариство сплатити заборгованість по орендній платі за використання земельних ділянок комунальної власності.

Так, у січні 2020 року місцевою радою товариству надано у оренду 4 суміжні земельні ділянки, площею 6,5 га, на яких розташований комплекс нерухомого майна.

Однак, орендар з моменту укладення договору жодного разу не сплачував оренду плату.

Реагуючи на вказані порушення, окружна прокуратура звернулася до суду.

Рішенням суду товариство зобов’язано сплатити до бюджету селищної ради 120 тис. грн., ще 1 млн грн – сплачено добровільно в ході судового розгляду.