ПІДСТАВИ для здійснення закупівлі

  • 132

Фото без опису

 

ПІДСТАВИ 
для здійснення закупівлі

 

Послуги з поточного ремонту модульної залізобетонної конструкції для облаштування укриття на території Рудської гімназії Смотрицької селищної ради за ДК 021:2015 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи
Розмір бюджетного призначення та/або очікувана вартість предмета закупівлі: 158 418,71 гривень без ПДВ. Очікувана вартість обрахована відповідно до середньо ринкового рівня цін, визначеного шляхом пошуку відповідних послуг в мережі Інтернет.
Відповідно до п.п. 1, 3 загальних положень Особливостей ці особливості встановлюють порядок та умови здійснення публічних закупівель (далі — закупівлі) товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі» (далі — замовники), із забезпеченням захищеності таких замовників від воєнних загроз на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування. Замовники, що зобов’язані здійснювати публічні закупівлі товарів, робіт і послуг відповідно до Закону, проводять закупівлі відповідно до Закону з урахуванням цих особливостей.
Відповідно до пункту 11 Особливостей для здійснення закупівель товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких є меншою ніж 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких є меншою ніж 200 тис. гривень, робіт, вартість яких є меншою ніж 1,5 млн гривень, замовники можуть використовувати електронну систему закупівель відповідно до умов, визначених адміністратором електронної системи закупівель, у тому числі електронний каталог для закупівлі товарів. У разі здійснення таких закупівель без використання електронної системи закупівель замовник обов’язково дотримується принципів здійснення публічних закупівель, визначених Законом, вносить інформацію про таку закупівлю до річного плану та оприлюднює відповідно до пункту 38 розділу X «Прикінцеві та перехідні положення» Закону в електронній системі закупівель звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель.
Відповідно до пункту 38 розділу Х «Прикінцеві та перехідні положення» Закону у звіті про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, замовники можуть не публікувати інформацію про своє місцезнаходження та/або місцезнаходження постачальників (виконавців робіт та надавачів послуг), та/або місце поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг, якщо поширення такої інформації несе ризики для безпеки замовника та/або постачальників (виконавців робіт та надавачів послуг). 
Дана закупівля здійснюється для облаштування захисної споруди цивільного захисту.
Таким чином, враховуючи вартісні межі, передбачені Особливостями для даної Закупівлі, є необхідність у прийнятті рішення щодо здійснення Закупівлі шляхом оприлюднення звіту про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель
Підстава для здійснення закупівлі. Послуги з поточного ремонту модульної залізобетонної конструкції для облаштування укриття на території Рудської гімназії Смотрицької селищної ради (за ДК 021:2015 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи) та виділення коштів з бюджету селищної ради передбачено згідно клопотання директора Рудської гімназії розпорядження селищного голови № 148-р від 26.09.2023 року «Про затвердження проектно-кошторисної документації на надання послуг з поточного ремонту модульної залізобетонної конструкції для облаштування укриття на території Рудської гімназії Смотрицької селищної ради», дефектного акту на надання послуг з поточного ремонту модульної залізобетонної конструкції для облаштування укриття на території Рудської гімназії Смотрицької селищної ради від 10.07.2023 року, Акту оцінки об’єкта ( будівлі, споруди, приміщення) щодо можливості його використання для укриття населення як найпростішого укриття від 05.07.2023 року.
Необхідність проведення закупівлі обумовлена потребами закладу в умовах військового стану для захисту учнів гімназії та працівників гімназії, а також на виконання завдань, покладених на Рудську гімназію Смотрицької селищної ради.
З огляду на викладене, рішення замовника про проведення закупівлі відповідає чинному законодавству