Тридцять сьома сесія селищної ради VIIІ скликання

Тридцять сьома сесія селищної ради VIIІ скликання

Протокол Тридцять сьомої позачергової сесії селищної ради VIII скликання

Рішення

Рішення селищної ради №1-37/2023 «Про внесення змін до селищного бюджету на 2023 рік (2253500000) код бюджету»

Рішення селищної ради №2-37/2023 «Про надання згоди на заміну сторони зобов’язання за договорами, що були укладені з АТ «Оператор газорозподільної системи «Хмельницькгаз»»

Рішення селищної ради №3-37/2022 «Про передачу гр. Грабовській Т. В. у власність земельну ділянку, яка розташована в межах населеного пункту с. Стара Гута»

Рішення селищної ради №4-37/2022 «Про передачу гр. Соха Л. П. у власність земельну ділянку, яка розташована в межах населеного пункту с. Балинівка»

Рішення селищної ради №5-37/2022 «Про передачу гр. Войцехівській Н. Б. у власність земельну ділянку, яка розташована в межах населеного пункту с. Балинівка»

Рішення селищної ради №6-37/2022 «Про передачу гр. Рудик О. В. у власність земельну ділянку, яка розташована в межах населеного пункту смт. Смотрич»

Рішення селищної ради №7-37/2022 «Про передачу гр. Сенчишеній М. М. у власність земельну ділянку, яка розташована в межах населеного пункту смт. Смотрич»

Рішення селищної ради №8-37/2022 «Про передачу гр. Штанько Н. А. у власність земельну ділянку, яка розташована в межах населеного пункту смт. Смотрич»

Рішення селищної ради №9-37/2022 «Про передачу гр. Лящуку В. М. у власність земельну ділянку, яка розташована в межах населеного пункту с. Рудка»

Рішення селищної ради №10-37/2022 «Про передачу гр. Урбановській А. Є. у власність земельну ділянку, яка розташована в межах населеного пункту смт. Смотрич»

Рішення селищної ради №11-37/2023 «Про виділення в натурі на місцевості гр. Войцехівській А.Т. земельної ділянки, яка розташована за межами населеного пункту смт. Смотрич»

Рішення селищної ради №12-37/2023 «Про виділення в натурі на місцевості гр. Муляр А.Є. земельної ділянки, яка розташована за межами населеного пункту смт. Смотрич»

Рішення селищної ради №13-37/2023 «Про надання гр. Лотоцькому О. В. дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки, яка розташована за межами населеного пункту смт. Смотрич»

Рішення селищної ради №15-37/2023 «Про передачу земельної ділянки в користування на умовах оренди»