Сорокова сесія селищної ради VIIІ скликання

Порядок денний:

1

Про  внесення  змін  до    селищного  бюджету на 2023рік.

Доповідає:Атаманчук О.М.-начальник  фінансового  віділу.

2

Про місцевий бюджет Смотрицької селищної ради на 2024 рік

Доповідає:Атаманчук О.М.-начальник  фінансового  віділу.

3

Про   утворення сектору з питань  оборонної та мобілізаційної роботи апарату  виконавчого  комітету Смотрицької  селищної  ради.

Доповідає:Бавровська Л.В.-секретар  селищної ради.

4

Про  внесення   змін  до  рішення  першої  сесії  селищно ради  VІІІ скликання від 24.11.2020 р. №15-1/2020 «Про затвердження структури виконавчих органів ради, загальної чисельності  апарату ради та  її  виконавчих  органів».

Доповідає :Бавровська Л.В.-секретар  селищної ради

5

Про   затвердження  Програми соціального  захисту  населення Смотрицької  селищної ради на 2024-2026 роки

Доповідає:Погрібна  О.І.-начальник відділу  соціального  захисту  населення

6

Про передачу автомобіля

Доповідає:Ялоха І.С.- селищний  голова.

7

Про передачу гр. Бескидевичу В. І.у власність земельну ділянку, яка розташована в межах населеного пункту с. Михівка

Доповідає:Боярський О.В.-начальник відділу  житлово- комунального  господарства,архітектури та земельних  відносин.

8

Доповідає:Боярський О.В.-начальник відділу житлово-комунального  господарства ,архітектури та земельних  відносин.

9

Доповідає:Боярський О.В.-начальник відділу  житлово-комунального господарства,архітектури та земельних  відносин.

10

Про затвердження проекту землеустрою та  відведення земельної ділянки в постійне користування яка розташована в межах населеного пункту с. Балин

11

Доповідає:Боярський О.В.-начальник відділу  житлово-комунального  господарства ,архітектури та земельних  відносин.

12

Про  надання гр.Войцехівській Т.В. дозволу на розроблення технічної  документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної  ділянки,яка  розташована за межами населеного пункту с. Стара Гута.

13

Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  передачі  в  оренду,яка розташована за межами населеного  пункту с.Лисогірка.

14

Про передачу гр. Павловій О. А. у  власність земельну ділянку, яка розташована в межах населеного пункту смт. Смотрич

15

16

Доповідає:Боярський О.В.-начальник відділу  житлово комунального  господарства ,архітектури та земельних  відносин.

Проєкти рішень

Проєкт рішення селищної ради №бн «Про місцевий бюджет Смотрицької селищної ради на 2024 рік»

Протокол

Протокол сесії селищної ради №бн «Протокол Сорокової сесії селищної ради VIII скликання»