Обґрунтування закупівлі Бензин А-95, Дизельне паливо

Бензин А-95, Дизельне паливо (код ДК 021:2015 – 09130000-9 «Нафта і дистиляти)

1. Замовник: СМОТРИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА код ЄДРПОУ 04406584, розташований за адресою 32423, Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район, смт. Смотрич, вул. Героїв Небесної сотні 8

2. Ідентифікатор закупівлі:     UA-2024-01-09-004100-a (Ідентифікатор плану закупівлі:   UA-P-2024-01-09-002049-c) вид закупівлі- відкриті торги з особливостями.

3. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): Бензин А-95, Дизельне паливо (код ДК 021:2015 – 09130000-9 «Нафта і дистиляти)

4. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Технічні та якісні характеристики товару, що закуповується, повинні відповідати технічним умовам та стандартам, передбаченим законодавством України, діючими на період постачання товару.

Технічні, якісні та технічні специфікації до предмета закупівлі повинні визначатися замовником з урахуванням вимог, визначених частини четвертою статті 5 Закону.

ТЕХНІЧНЕ ЗАВДАННЯ

Найменування товару

Одиниця виміру

1.

Бензин А-95 (по талонах, по паливних картах, скрейтч-картах)

л

2.

Дизельне паливо (по талонах, по паливних картах, скрейтч-картах)

л

5. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення:

Розмір бюджетного призначення за кошторисом або очікувана вартість предмета закупівлі – 715 000,00  грн. (Сімсот п’ятнадцять тисяч гривень, 00 копійок) з ПДВ

Термін постачання: до 31 грудня 2024 року

6. Очікувана вартість предмета закупівлі: 715 000,00 грн. (Сімсот п’ятнадцять тисяч гривень, 00 копійок) з ПДВ

– Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі обумовлено аналізом споживання (річного та місячного) пального за календарні роки (бюджетні періоди) 2021, 2022, 2023років. Замовником здійснено розрахунок очікуваної вартості товарів / послуг методом порівняння ринкових цін відповідно до примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, яка затверджена наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України 18.02.2020 № 275

Розрахунок здійснено з урахуванням вартості товару на ринку в межах затверджених кошторисних призначеннях на 2024 рік, відповідно до пп. 2 п.1 розділу ІІ Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі.

Для визначення очікуваної вартості Бензину А-95, Дизельного палива було застосовано метод порівняння ринкових цін - це метод визначення очікуваної вартості на підставі даних ринку, а саме загальнодоступної відкритої інформації про ціни та інформації з отриманих цінових пропозицій та прайс-листів на момент вивчення ринку.

7. Розмір бюджетного призначення: 715 000,00 грн - згідно коштирисних призначень установи.

8. Обґрунтування доцільності закупівлі Товару: придбання бензину А-95 та дизельного палива здійснюється для забезпечення безперебійної роботи транспортних засобів Смотрицької селищної ради під час виконання функцій та завдань, покладених на Смотрицьку селищну раду згідно клопотань керівників підвідомчих установ.

Уповноважена особа                                              Наталія Киселюк