Розширення_професійних_горизонтів

  • 35

Фото без опису

Департамент соціального захисту населення обласної державної адміністрації повідомляє, що громадська організація «Школа врядування» та Києво-Могилянська школа врядування імені Андрія Мелешевича запрошують ветеранів та ветеранок на безкоштовне навчання за Сертифікатною програмою «Урядування в умовах воєнного стану та післявоєнного відновлення» (далі - Сертифікатна програма).
Старт навчання запланований на 22 квітня 2024 року. Прийом заявок триватиме до 08 квітня включно.
Сертифікатна програма погоджена Національним агентством України з питань державної служби та впроваджується в рамках проекту «Розширення професійних горизонтів: професійний розвиток ветеранів та ветеранок для кар’єри на державній службі та службі в органах місцевого самоврядування». Проект втілюється за сприяння Програми реінтеграції ветеранів ІRЕХ, яку реалізує ІRЕХ за підтримки Державного департаменту США.
Мета - сприяти професійному розвитку та підвищенню кваліфікації ветеранів та ветеранок, які прагнуть пов’язати свою професійну кар’єру з державною службою та місцевим самоврядуванням. Після навчання учасники та учасниці отримають відповідні знання, навички та компетентності для успішного зарахування у кадрові резерви, проходження конкурсів на посади, працевлаштування та подальшої роботи в органах державної влади.
Детальна інформація про Сертифіковану програму та умови відбору за посиланням: http://bit.ly/3uXJFoh

 

 

 

 

Інші оголошення

Всі оголошення