Перемога команди Смотрицького ліцею імені Мелетія Смотрицького

Вітаємо переможців обласного конкурсу звітів про роботу роїв Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») серед школярів  молодшої вікової групи.

Перемогу здобув  опорний заклад освіти ""Смотрицький ліцей імені Мелетія Смотрицького" Смотрицької селищної ради -  почесне ІІІ місце,

Конкурс  проводиться щорічно  Хмельницьким  обласним центром краєзнавства, туризму  та екологічного виховання учнівської молоді. Кожен рій упродовж навчального року виконує благородні та корисні справи і готує звіт, який повинен відповідати ідейним принципам патрітизму.

Поруч із "Смотрицькими соколятами" відзнаку отримують виховники рою, педагог -організатор Катеринюк Тетяна Євгенівна та класовод 3 класу Сірацька Оксана Михайлівна. Вітаємо педагогів - наставників, продовжуйте впевнено виховувати свідому, патріотично налаштовану націю українців.