З днем довкілля

  • 36

Фото без опису

ень довкілля- національне екологічне свято традиційно відзначають щорічно в третю суботу квітня, починаючи з 1999 року. Головна його мета – підвищення рівня свідомості українців у питаннях, що стосуються збереження навколишнього середовища, привернення уваги громадян України до стану довкілля в країні та виховання екологічного мислення.
Чистота рідного краю починається з чистоти власної оселі, вулиці, села та міста. Кожен українець, небайдужий до проблем природи, має зробити свій внесок у спільну справу, щоб з чистою душею та затишним довкіллям вітати весну.
На жаль, цей День довкілля особливий, адже на нашій землі триває війна. Щодня ми дізнаємося про нові злочини, вчинені російськими окупантами. Серед них найбільшу загрозу для майбутнього як України, так і більшості країн світу становлять злочини проти довкілля.
Наслідки шкоди, завданої довкіллю агресором, будуть мати довгострокове відлуння. Тому наш обов’язок сьогодні – дбати про природу, щоб зберегти її для себе та своїх нащадків!

Фото без опису

Довкілля – це все, що нас оточує в природі. Повітря, вода, земля, рослини, тварини – усе це впливає на наше здоров’я, якість життя. На превеликий сум на нашій землі триває війна. Щодня ми дізнаємося про нові злочини, вчинені російськими окупантами. Серед них загрозу для майбутнього як України, так і більшості країн світу становлять злочини проти довкілля. Наслідки шкоди, завданої довкіллю агресором, будуть мати довгострокове відлуння. Тому наразі дуже важливо піклуватися про природу і зберігати її чистоту і красу.