Семінар-тренінг «Формування мережі цифрових лідерів»

На Хмельниччині відбувся семінар-тренінг «Формування мережі цифрових лідерів» для представників органів місцевого самоврядування області, який тривав з 24 по 25 квітня. Захід проведено завдяки Програмі розвитку ООН (ПРООН) в Україні за підтримки уряду Швеції в межах впровадження проекту «Посилене партнерство для сталого відновлення».
Участь у відкритті семінару взяв заступник начальника ОВА Володимир Юр’єв.
Учасники обговорили цілі регіональної цифровізації на 2024 рік та методи побудови ефективної команди цифрових лідерів у громадах, ознайомилися із передовими цифровими інструментами для ефективної роботи та отримали необхідні практичні знання для зміцнення власного потенціалу в умовах кризового реагування та відновлення, обмінялися регіональним досвідом.
В семінарі взяли участь представники обласної та місцевої влади, центру підвищення кваліфікації, представники Програми розвитку ООН в Україні та запрошені експерти.