Великдень в умовах воєнного стану

Великдень в умовах воєнного стану

5 травня ми відзначатимемо світле Воскресіння Христове.

Вже третій рік поспіль ми зустрічаємо це велике свято під час повномасштабної війни.

Смотрицька селищна рада закликає бути максимально пильними та обережними в період відзначення Великодніх свят, дотримуватися правил безпеки воєнного стану.

У пасхальну ніч усе-таки будемо мати комендантську годину. Це виправдане рішення, покликане запобігти діяльності ворожих диверсантів. Проте відповідно до наказу першого заступника начальника Хмельницької обласної військової адміністрації від 26.04.2024 р. № 83/2024-н у пасхальну ніч комендантську годину на території всієї області буде скорочено - діятиме з 00:00 год до 03:00 год.

У разі планування перебувати у будівлях релігійних установ протягом нічної молебні або в іншому населеному пункті, рекомендовано прибути до релігійної установи чи до пункту призначення до початку комендантської години та перебувати там до завершення комендантської години.

Окрім того, у ці дні закликаємо до збереження міжконфесійного миру. Об’єднаймо наші спільні молитви за найшвидшу перемогу України, за повернення додому наших оборонців живими.

Не нехтуйте своєю безпекою!

Все буде Україна!