Привітання матерів загиблих воїнів-захисників

Наближається День матері. Але на жаль, не всі матері зможуть отримати привітання з цим святом від своїх дітей.

На передодні  свята селищний голова Ігор Ялоха разом з старостами старостинських округів привітав матерів загиблих воїнів-захисників, що проживають на території нашої громади, з Днем Матері.

Не оминули й обійстя дружини полеглого на Сході Дмитра Швеця в якої старший син Дмитро захищає Україну.

Фото без описуФото без опису

Кожна зустріч була пронизана словами вдячності та підтримки, сльозами болю, який не полишає материнські серця. Жодне слово не заспокоїть серце матері, але розрада добрим словом, увага, турбота завжди необхідні.

На знак глибокої шани і поваги матерям, які виховали патріотів та справжніх чоловіків, вручили подарунки.

Фото без описуФото без опису