Мітинг-реквієм приурочений до Дня пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Минають роки, відлітаючи у вічність… Все далі і далі відходять від нас грізні і важкі роки Другої світової війни, але не згасає пам’ять про тих, хто ціною власного життя захистив нашу країну від нацистської навали.

Фото без описуФото без опису

Сьогодні в громаді відбувся мітинг-реквієм приурочений до Дня пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Фото без описуФото без опису

Віддати данину поваги та покласти квіти до пам’ятників загиблим воїнам-односельчанам зібрались дорослі та діти - жителі громади, гості, представники релігійних конфесій, працівники селищної ради та комунальних закладів.

Ми віддаємо данину пам’яті тим, хто загинув на фронтах Другої світової війни, хто віддав найдорожче своє життя. Ми пам’ятаємо та шануємо усіх ветеранів, які боролися з нацизмом і перемогли його.

«На жаль, історія повторюється. Сьогодні наші захисники боронять Україну, захищають рідну землю та забезпечують мирне життя свого народу» - наголосив голова громади Ігор Ялоха.

Низький уклін тим, хто захищав Україну від нацистської агресії. Дякуємо нашим воїнам, що захищають Україну сьогодні від рашизму.