Про організацію суспільно корисних (громадських) робіт в умовах воєнного стану на території Смотрицької селищної територіальної громади

  • 3

Фото без опису

 

СМОТРИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

25 січня 2024 р                                        Смотрич                                                        № 8

 

Про організацію суспільно корисних (громадських)

робіт в умовах воєнного стану на території

Смотрицької селищної територіальної громади

 

 

     Керуючись підпунктом 7 пункту «б» частини першої статті 34, статтею 40, частиною першою статті 52 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи вимоги указів Президента України від 24 лютого 2022 року №64/2022 « про введення воєнного стану в Україні» ,від 14 березня 2022 року №133/2022 «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні», відповідно до статей 3,4,8,15 Закону України « Про правовий режим воєнного стану», статті 22 Закону України « Про зайнятість населення», Постанови Кабінету Міністрів України від 13 липня 2011 року №753 «Про затвердження Порядку залучення працездатних осіб до суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану» (зі змінами),(далі-Порядок), розпорядження Хмельницької обласної військової адміністрації від 12.01.2024 №15/2024-р « Про заходи щодо організації в області суспільно корисних (громадських) робіт» та з метою організації залучення працездатних осіб до суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану, що виконуються під час запровадження трудової повинності та регулювання питання соціального захисту працездатних осіб, що залучаються до виконання вищевказаних робіт, виконавчий комітет селищної ради

ВИРІШИВ:

 

1.Організувати громадські роботи, що відповідають потребам територіальної громади та належать до суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану на території Смотрицької селищної територіальної громади (далі громадські роботи).

2.Залучити до суспільно корисних (громадських) робіт працездатних осіб, у тому числі осіб, що не підлягають призову на військову службу, які за віком і станом здоров’я не мають обмежень до роботи в умовах воєнного стану (крім працездатних осіб, що залучені до роботи в оборонній сфері та сфері забезпечення життєдіяльності населення і заброньовані за підприємствами у період воєнного стану), а саме:

 -зареєстрованих безробітних та інших незайнятих осіб, зокрема внутрішньо переміщених;

 -працівників функціонуючих в умовах воєнного стану підприємств (за погодженням з їх керівниками), що не залучені до виконання мобілізаційних завдань(замовлень) та не зараховані до складу об’єктивних формувань цивільного захисту;

 -осіб, зайнятих в особистому селянському господарстві (за потреби);

 -осіб, які забезпечують себе роботою самостійно (за потреби).

3.Затвердити перелік видів суспільно корисних (громадських) робіт, що виконуються в умовах воєнного стану до виконання яких залучаються працездатні особи на території Смотрицької селищної територіальної громади (додаток 1).

4.Затвердити перелік замовників (підприємств, установ, організацій) суспільно корисних (громадських) робіт та визначити межі територій, транспортні маршрути та об’єкти, де планується виконання зазначених робіт, строк виконання, орієнтовну чисельність осіб, критерії їх відбору, місце і час збору та посадових осіб, які відповідають за інформування, оповіщення та збір працездатних осіб, що залучаються до виконання суспільно корисних (громадських) робіт відповідно до Порядку (додаток2).

5.Визначити відповідальних осіб, які за сприяння керівників замовників (підприємств, установ, організацій) будуть забезпечувати оповіщення, збір і комплектування груп працездатних осіб, що залучаються до виконання суспільно корисних (громадських) робіт відповідно до Порядку.

6. Дунаєвецькому управлінню Кам’янець-Подільської філії Хмельницького обласного центру зайнятості сприяти залученню зареєстрованих безробітних осіб до виконання суспільно корисних (громадських) робіт відповідно до Порядку.

7.У разі залучення до суспільно корисних (громадських) робіт зареєстрованих безробітних замовнику ( підприємств, установу, організацій) укласти договір про організацію та фінансування суспільно корисних робіт з Дунаєвецьким управлінням Кам’янець-Подільської філії Хмельницького обласного центру зайнятості .

8.Взяти до уваги, що до громадських робіт не відносяться роботи, що пов’язані з ризиком для життя, відповідно до Переліку робіт з підвищеною небезпекою, затвердженого наказом Державного комітету України з нагляду за охороною праці від 26 січня 2005 №15,зареєстрованим у Міністерстві юстиції України від 15 лютого 2005 №231/10511.

8. Загальному відділу Смотрицької селищної ради довести дане рішення до відома населення шляхом оприлюднення на офіційному сайті селищної ради у відповідності до вимог законодавства.

9.Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

 

 

Секретар виконавчого комітету                                                   Людмила БАВРОВСЬКА

 

 

 

                                                                                  Додаток 1

                                                                                                         до рішення

                                                                                                         виконавчого комітету

                                                                                                         від 25.01.2024року № 8

 

 

Перелік

видів суспільно корисних (громадських) робіт, що виконуються в умовах воєнного стану, до виконання яких залучаються працездатні особи на території Смотрицької селищної територіальної громади

 

1.Ремонтно-відновлювальні роботи, насамперед роботи, що виконуються на об’єктах забезпечення життєдіяльності.

2.Вантажно-розвантажувальні роботи.

3.Заготівля дров для населення.

4.Виготовлення маскувальних сіток.

5.Фасування гуманітарної допомоги.

6.Надання допомоги населенню, насамперед особам з інвалідністю, дітям. громадянам похилого віку, хворим та іншим особам, які не мають можливості самостійно протидіяти несприятливим факторам техногенного, природного та воєнного характеру, що виникли в період воєнного стану.

7.Упорядкування, відновлення та благоустрій кладовищ, прибережних смуг, природних джерел та водоймищ, русел річок, укріплення дамб, мостових споруд.

8.Ліквідація стихійних сміттєзвалищ та облаштування полігонів твердих побутових відходів.

9.Прибирання та утримання в належному стані придорожніх смуг, вирубка чагарників вздовж доріг на території Смотрицької селищної територіальної громади

 

 

Секретар виконавчого комітету                                                     Людмила БАВРОВСЬКА

Інші оголошення

Всі оголошення