АНКЕТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ СМОТРИЦЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ СМОТРИЦЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ  ГРОМАДИ

Шановний підприємцю! В рамках розробки Стратегії розвитку Смотрицької територіальної громади на період до 2027 року Робоча група з розроблення Стратегії розвитку Смотрицької територіальної громади проводить це опитування з метою оцінки підприємницького клімату в громаді, для визначення основних проблем, які, на Вашу думку, існують в громаді, та перспектив її розвитку на майбутнє. Ваша думка для нас є важливою та обов’язково буде врахована при визначенні пріоритетних завдань та шляхів розвитку!

Заздалегідь дякуємо за Ваш час і рекомендації!

Свою відповідь просимо направити онлайн на електронну адресу  E-mail: smotruch-gromada@ukr.net або у паперовому вигляді, вул. Героїв Небесної Сотні, 8, смт. Смотрич, Кам’янець-Подільського району, Хмельницької області,  приміщення селищної ради.

Ваші відповіді є вкрай важливими для зміцнення та розвитку НАШОЇ ГРОМАДИ.

Анкету можна скачати з Гугл-диску за посиланням