Опитування представників бізнесу та мешканців громади

Опитування представників бізнесу та мешканців громади

Шановні мешканці Смотрицької територіальної громади та представники бізнесу!

На виконання вимог чинного законодавства виконавчим комітетом Смотрицької селищної ради розпочата робота з підготовки Стратегії розвитку Смотрицької селищної територіальної громади на період до 2027 року.

Одним з перших етапів підготовки стратегії є проведення опитування представників бізнесу та мешканців громади для визначення оцінки підприємницького клімату в громаді, основних проблем громади та перспектив її розвитку на майбутнє.

Ви можете скористатися можливістю пройти опитування шляхом заповнення бланків анкет:

Заповнені анкети просимо надати в термін до 25.06.2024 року будь-яким зручним Вам способом загальному Смотрицької селищної ради:

• в електронному вигляді на електронну адресу: smotruch-gromada@ukr.net
  • у паперовому вигляді на адресу: смт Смотрич, вул. Героїв Небесної сотні 8, Смотрицька селищна рада;

Заздалегідь вдячні за співпрацю та участь у розробленні головного програмного документу громади. Сподіваємося, що за участі бізнесу та громадськості нам вдасться спільними зусиллями підготувати стратегію, яка враховуватиме всі актуальні напрямки та забезпечить подальший розвиток нашої громади.