Сорок п'ята сесія селищної ради VIIІ скликання

Сорок п'ята сесія селищної ради VIIІ скликання

Протокол

Протокол сесії селищної ради «Протокол Сорок п’ятої (позачергової) сесії селищної ради VIII скликання»

Рішення

Рішення селищної ради №1-45/2024 «Про внесення змін до селищного бюджету Смотрицької селищної територіальної громади на 2024 рік»

Рішення селищної ради №2-45/2024 «Про хід виконання Програми соціальної підтримки осіб, які беруть (брали участь) у антитерористичній операції ,в російсько-українській війні та членів їх сімей на 2022-2024 роки»

Рішення селищної ради №4-45/2024 «Про передачу гр. Сисак В. І. у власність земельну ділянку, яка розташована в межах населеного пункту смт. Смотрич»

Рішення селищної ради №5-45/2024 «Про передачу гр. Рибак О. В. у власність земельну ділянку, яка розташована в межах населеного пункту смт. Смотрич»

Рішення селищної ради №6-45/2024 «Про передачу гр. Вілошкіній В. Г. у власність земельну ділянку, яка розташована в межах населеного пункту селище Смотрич»

Рішення селищної ради №7-45/2024 «Про передачу гр. Гарліцькому П. В. у власність земельну ділянку, яка розташована в межах населеного пункту селище Смотрич»

Рішення селищної ради №8-45/2024 «Про передачу гр. Жук В. П. у власність земельну ділянку, яка розташована в межах населеного пункту смт. Смотрич»